Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen pártnak érdemes szóríta...

Milyen pártnak érdemes szórítani a Jobbiknak a Fidesznek vagy az MSZP-nek. Szerintem az MSZP-nek jól gondolom?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9:

Már véget ért a 2. Világháború, tájékoztatlak róla. Kicsit gyere vissza a jelenbe. Vallásos? Mégis mit vártál egy 1000 éve keresztény országtól? :) Ez a természetes.

2015. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor elmondanám neked hogy a mai vallás a pénz és a szellemi tőke amivel megteremtheted azt a pénzt ami jólétet biztosít számodra és a családodnak. Ja hogy ez nem tetszik valakinek? Akkor egy ostoba csóró marad.
2015. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12:


Ostobaságot beszélsz. Neked meg az a vallásod, hogy idejársz gyk-ra mutogatni, milyen kevés szellemi tőkéd van. Hát így aztán megértem, hogy vallástalan vagy, mert nincs sok a jelek szerint.


Szerinted aki hívő, az szegény? :D Meglepődnél kis pajtás.

2015. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Általánosságban beszéltem, de mindig vannak kivételek. Ha te az vagy akkor örülj neki.
2015. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:

Általánosságban sem mondhatsz ilyet. Ha szerinted aki hívő, az ostoba és csóró, akkor nem is tévedhettél volna nagyobbat. Ez egy légből kapott marhaság, amit te is pontosan tudsz, csak nem tetszik neked, hogy sok a hívő, és ezért megpróbálod őket valahogy degradálni.

2015. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!