Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én élem meg úgy, hogy...

Csak én élem meg úgy, hogy Gyurcsány idejében sokkal kevésbé volt ilyen agymosó a közmédia, mint most?

Figyelt kérdés

Nyilván, közmédia voltához híven az aktuális kormány felé húzott, de nem folyt ekkora hírhamisítás. Nem a kormánypárt szócsöve volt.

Bár a Nap-kelte elég balos műsor volt.


2015. márc. 24. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok, végre rájöttök, hogy egy szenny, ami a közmédiában folyik. VESSZEN A FIDESZ!
2015. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Dehogynem. Elég csak megnézni, hogy mi ment 2006-ban.
2015. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Persze hogy kevésbé volt agymosó, mivel az emberek agya addigra már többszörösen ki volt mosva.
2015. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Onnantól kezdve lett agymosó, hogy orsósék megvették. Éjjel-nappal gusztustalan módon, Gyurcsány kiragadott mondatai mentek a tv-ben, rádióban. Pl. "el lehet menni". Fogadjunk, hogy a lakosság 90%-a azt sem tudja, hogy nem is a népnek mondta.
2015. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak te. Ez a Fidesz szennyes politikájának köszönhető.
2015. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Szóval akkor most itt az összes válaszoló 18 év körüli és amikor volt az Őszödi beszéd, még Minimaxot néztetek. Értem...
2015. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
#6! Tudod már Mr.G. is elmondhatná a maga öszödi beszédét. Volna sok mondaniovaloja, csak nincs mersze az öszinteségre meg vér a pucájában!
2015. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak te éled meg úgy vannak még egy páran. Pedig a napkelténél gusztustalanabb propaganda műsor nem volt még.
2015. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a fideszes "közmédiareform" előtt a Kossuth rádióban oda-oda szóltak az MSZP-s képviselőknek is. Akkor sem volt BBC-nk, de nem volt ennyire hígfos az egész.
2015. márc. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, pedig kevés politikust tartok kevesebbre Gyurcsánynál. Az állami média nívóját nehéz alulmúlni, bár nap nap után vannak rá próbálkozások...
2015. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!