Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Viktor lemondana a...

Sandorka25 kérdése:

Ha Orbán Viktor lemondana a miniszterelnökségről, akkor milyen Fideszes miniszterelnök lenne helyette?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom Áder Jánost szeretné miniszterelnöknek látni, a másik barátom meg Kövér Lászlót szeretné miniszterelnöknek látni. Ti milyen miniszterelnököt szeretnétek látni ?

2015. márc. 25. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindegyik fideszes szar lenne miniszterelnöknek.
2015. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor előre hozott választást kell tartani. Ha a Jobbik nyeri meg a választást, akkor Vona Gábor lesz a miniszterelnök. Ha pedig az MSZP-sek nyerik meg a választást, akkor Tóbiás József lesz a miniszterelnök.
2015. márc. 25. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Isten ments a Fidesztől, hogy továbbra is ők legyenek, de Viktor helyett, mert ha pl. Lázár lenne a min.elnők, attól még továbbra is Orbán fog nekik dirigálni.

Ahogy Orbán fütyül, akkor Lázár úgy is táncol!

2015. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért mondana le. Ha önszántából visszavonul, akkor valószínűleg ő jelölné ki az utódját, aki szerintem a Lázár lenne. Ha viszont megpuccsolnák őt a régi barátok, akkor vele együtt menne a sleppje is Lázárral, Rogánnal meg a többiekkel, akiket maga köré gyűjtött hű szolgának. Ebben az esetben Kövér lenne az új vezér, esetleg Pokorni, de azt nem hiszem. Ha tovább csökken a népszerűségük, akkor elképzelhetőnek tartom a második eshetőséget.
2015. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lázár Jánosnak nem illik miniszterelnöknek lennie.
2015. márc. 25. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Semjén a miniszterelnök helyettes.


Így, szerintem ő lenne.

2015. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megalapozatlan feltételezésen alapszik a kérdés, OV soha nem fog lemondani.
2015. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy volt, hogy a Vitya a fiát, Győzőt szeretné miniszterelnöknek? Gondolom ha felmerülne annak a gondolata, hogy lemond, először beemelné a fiát valahogy a buliba.
2015. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés...


Szerintem ha Viktor bukna, akkor bukna a párt is vele együtt. Lehet a süllyedő hajóból még 1-2 patkány kiugrana, de nem hiszem hogy a párt újjátudná szervezni magát. Lehet nem szűnne meg, viszont 5 év megint bele telne míg szerveződnek.


Egyébként nem vagyok narancsos, nem is voltam soha az. Viszont maga a párt rendszerváltáskori szellemiségével egyetértek, (persze a mai politikájuk rányomta a bélyegét múltra), egyébként 93-ban volt egy ilyen törés a fideszben ott is hagyták párán... és szinte azóta is azokkal a párthű katonákkal veszi magát körbe. (deutsch, bajusz stb...)

2015. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bármit csak a ,,jobbik"-ot ne!!!!!Egyenlőre had örüljenek.Aztán jön egy liberális új párt ami mindenkit lever.Mivel nincs igazi liberális vagy szociálliberális párt biztos lesz!Türelem elvtársak! :D
2015. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!