Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi volt az MSZP...

Szerinted mi volt az MSZP eddigi legrosszabb intézkedése?

Figyelt kérdés
Tehát amire azt mondtad: "Na most tényleg elk*rták":D
2010. febr. 17. 16:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Utálom a hír tv-t és téged is te szerencsétlen.Eszünk leszálló mellékágába se jut konkrétumokat írogatni!Túl rövid az élet hogy ezekre és rád pazaroljuk az időnket!Nézzd az Atv-t,Mikroszkópos sasókát,meg heti hetest,neked való mind!Ne szólj a nagyok dolgába!Egy jelentéktelen rosszindulatú,szarkavaró maszopos vagy csak,büszke lehetsz rájuk és magadra!Sose legyen nagyobb sikered a nyomorult kis életedben!

Nem oszlottak fel az öszödi beszéd után!

2010. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki ez aki ma fedezte fel azt a 2 éves videót kb de leírom ide is hogy elég gyenge mint az előttem szóló is írta bárkiről lehet összevágni.

Na konkrétum még valaki?

Nektek akik otthon ülnek és netezgetnek valóban hatalmas anyagi problémái lehetnek.

Igen és én is itthon ülök és ide irkálok de nem is sírok hogy rosszul élek. Majd ha le kell mondanom a net előfizetést és zsíros kenyeret eszek akkor rosszul élek. De akkor ide már nem tudok majd írni.

2010. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szétlopták az országot, a korrupció magasra hágott ,- a hozzáértő új parlamenti pártoknak nehéz dolguk lesz a következő 2-9 évben , hogy kivakarják az országunkat a készülődő csődtől...
2010. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!