Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs egy normális...

Miért nincs egy normális (politika) vitakultúra Magyarországon?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a szélsőségesek (akár jobb akár bal) kezdenek el mindig k*rva anyázni először?

Nem akarok senkit se megbántani, de szerintem ez inkább tudatlanság...

Ha én most elkezdem egy picit kritizálni a jobbikot esetleg teljesen jogosan, már kapnám a magamét, hogy ÉN vagyok a fogyatékos, a gyökér, a hülye és persze zsidó takarodjak a francba.

Tudom milyen emberek vannak a jobbikba, és azt azért hozzátenném, hogy ők sem angyalok.

A választókerületünkben elég durva dolgok történtek...


Nahh most mindjárt jön a tipikus provokatív kérdés...


2010. febr. 17. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz te semmit!


Mi a jobb? Nácizni, vagy antiszemitázni?


A baj hogy mikor te sem vagy különb azt sem veszed észre, pedig vannak akik ugyan úgy szavakat élezne, függetlenül a pártállástól. Vagy szerinted fasisztázni, nyilasozni, helyes és csak antiszemitázni van valami mentesítő hatása? Nem beszélve arról hogy, annyira értelmiséginek akarják feltüntetni magukat sokan, a jobbikosokat lehülyézve. Holott a Jobbik szavazóbázisának nagy része fiatal egyetemista, főiskolás, vagy éppen már végzett fiatal. Az egész nevetséges úgy ahogy van.

2010. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Tudom milyen emberek vannak a jobbikba..." Persze, hogy tudod, ismersz kb 500ezer embert, hogy hogyan viselkednek, milyen a jellemük...biztos. Egyébként teljesen érthető végülis sok ember reakciója. A kurv@ anyázásról még nem hallottam, ezen az oldalon még csak 1-2x láttam, de azok is 100%ig jogosak voltak.
2010. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik, hogy itt irogatnak össze-vissza ostobaságokat politikáról, politikai-szociológiáról és mindezt valami alapvető tudás nélkül.Dehát....ebben az országban...hiába várunk úgymond "vitakultúrát"...minek is...annyi a demagóg ember.
2010. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vita kultúra?


Jobbikos vagy, és tudod hány kérdést tettem fel amire nem válaszol senki? Hányszor írtam, követhető és logikus érveléseket a gazdaságról? Mikor elfogynak az érvek, akkor jön a kommunista " ami nevetséges" és a szélsőséges" amire már nem is figyelek, jelzők. Vannak akik a " nem megvalósítható stb " beszólásig eljutnak, de az indoklásig soha. Akik a kedvenceim azok az ultra liberálisok, akiknek az sem baj hogy a szabadság vágya, másoknak diktatúrát jelentene, vagy a mai katasztrofális társadalmi helyzetet még tovább züllesztené. " de nem is érti"

2010. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amíg vannak tabu témák, mint:

- cigánybűnözés

- zsidóbűnözés, korrupció

- holokamu

- hazaárulás, más országokkal kokettálás Magyarország ellen

- multik, hogyan zsákmányolják ki az országot és teszik tönkre a kiskereskedőket

- privatizációs bűnök, avagy hogyan vásárolt piacot és nem gyárat, avagy robbantsuk fel a magyar ipari létesítményeket

- médiacumu avagy hogyan hallgattuk el az igazat és hogyan manipulálunk benneteket nap mint nap

...


sorolhatnám még sokáig ... amíg ezek a témák tabunak számítanak, beszélni sem lehet róla, addig nem lesz vita.

Egy normális ember, párt felveti, mire rögtön jön az antiszenyázás meg rásssszistázás.

És amíg a mai parlamenti hazaáruló pártok itt vannak, addig ez folytatódni is fog.

2010. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

engem jobbikosként hányszor leugattak már, anyáztak itt...

a legjobb amikor nem írom ki, hogy melyik pártra szavazok, nehogy az befolyásolja a válaszokat. Nah akkor aztán kapom a sok lekommunistázást meg szocizás, stb. szánalom.


nem védem a jobbikosokat sem, a magyar ember de inkább az egész világ emberei hülyék, hogy értelmesen képesek legyenek politizálni, némi kivételtől eltekintve.

2010. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenki felkiáltójellel akar politizálni, pedig azt úgy nem lehet(ne). Nem is illik.
2010. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki felkiáltójellel akar politizálni, pedig azt úgy nem lehet(ne). Nem is illik.


Nem?


Akkor bele kell szürkülni a szánalmas könyörgésbe és nyomaték nélkül, csak úgy egykedvűen a pontokkal teli életet élni? Mikor értik már meg az emberek, hogy semmi nincs csak úgy! Ha nem igyekszel az érdekeidet kikényszeríteni akkor semmit nem csinálsz, csak statisztálsz a pusztulásodban.

2010. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%
Ha viszonylag normálisan akarsz politikáról csevegni, javaslom a torokgaborelemez.hu oldalt (nekem nagyon hasznos volt megtalálni). Itt van minden pártra szavazó emberke és mindenki visszafogottan, logikusan elemez, kérdez-válaszol. Sok hasznos infót ki lehet olvasni a kommentekből!!!
2010. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert poltikai nem létezik. Cionista háttérhatalom harcol a nemezeti szabadsággal. Csak vagytok olyan kukák hogy elvesztek a felszínen, a háttérhatalom meg azon nevet, milyen könnyen vezethetőek az emberek. Éljen az Xfaktor!
2013. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!