Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbikos Rig Lajosnak...

Sandorka25 kérdése:

Ha a Jobbikos Rig Lajosnak sikerül megnyernie a választást Tapolcán, akkor a Jobbikosoknak eljön a happy end?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy Ajka egy MSZP-s város, de ott is vannak Jobbikosok, én is Jobbikos vagyok, és én is a Jobbikra szavazok, mert a Jobbik egészen jól kommunikál és jókat mondanak az embereknek. Ha a Jobbikos Rig Lajos nyeri meg a választást, akkor a Jobbikosoknak eljön a happy end ?

2015. ápr. 2. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Reménykedni szabad, de a Jobbik sem tehet csodát két másodperc alatt.
2015. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem, ha Rig nyer, az egy olyan "plecsni" lesz a Jobbiknak, amit mutogathat, hogy végre nekünk is sikerült egyéni körzetet nyernünk, mert valljuk be, a "kormányra készülő meg magát legnagyobb ellenzéki erőnek" tartó Jobbik eddig még egyetlen országgyűlési képviselőt sem tudott delegálni a parlamentbe egyéniből, miközben a "bukott baloldalnak" van tizenegy.

A párt hitelessége szempontjából nagyon kéne nekik a győzelem, de én kicsit szkeptikus vagyok, a közvéleménykutatások szerint még mindig a fideszes jelöltnek van legnagyobb esélye nyerni, és arról még nem is beszéltünk, hogy lehet olyan jobboldali "körbeverés", hogy a végén az MSZP-s jelölt nyer.

2015. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Az Mszps reménytelen, teljesen. Közvélemény kutatások eredménye azt mutatja, az embereknek Mszp-Dk mazlag NEM KELL. Általában a Jobbikot inkább alá mint felé mérik, bízok benne hogy most is így van.
2015. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!