Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetek pénzügyminiszte...

Lukács Bélaa kérdése:

Hogyan lehetek pénzügyminiszter, vagy valamilyen miniszter?

Figyelt kérdés
Olyan kérédsem lenne, hogy nem tudom , vagy nem vagyok azzal tisztában, hogyan tölthetnék be valamilyen miniszterelnöki pozíciót. Azt tudom hogy a miniszterelnököt hogy választják, de pl a pénzügy, külügy, belügy, vagy a köztársasági elnököt ki és miképp dönti el? Milyen végzettség kell hozzá. közgazdász diplomával esélyes oda bekerülni?

2015. ápr. 5. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
El kell venned Orbán egyik lányát. De igyekezz ám, mert hamar elfogynak!
2015. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Tanulj meg hazudni. De azt mesteri szinten kell űznöd.
2015. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi valóságérzettel amennyi neked van, a legkönnyebb út az, ha alapítasz egy saját országot :D
2015. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Naív vagy! Még hogy diplomát végzettséggel szerezni... elég, ha az önéletrajzodba beleírod.... esetleg vásárolsz egyet az Ecserin.

Azon kívül kiválasztol egy jó nagy pártot, el kezdel benne aktívan politizálni = minél erősebben, hangosabban szidod az ellenzéket, annál gyorsabban fogsz párton belül előre lépdelni a ranglétrán... ha kellően kitartó vagy, előbb-utóbb jó helyen találhatod magad...

2015. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem vagy elég hülye ahhoz!
2018. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!