Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Adolf...

Miért van az, hogy Adolf Hitlert nem lehet dicsérni, mikor kihozta népét a káoszból, elindította a gazdasági és a jellemfejlődés útján, újra hitet adott az embereknek, és a nacionalizmust félretéve egy egységes, fehér Európáért harcolt?

Figyelt kérdés
És miért van az, hogy a tömeggyilkos, több mint 40 millió ember haláláért felelős Sztálint az angolszász történészek sora nagy és kiváló államférfinak tarthatja? Bár szerintem 10-20 év, s majd Adolf Hitlert tartjuk az utolsó olyan embernek, aki érdemben tehetett volna egy új, tiszta Európáért!
2010. febr. 18. 23:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
80%
Hitler lehet hogy a saját népét kihúzta a sz@rból, de egy sokkal nagyobba taszította. Én elismerem az érdemeit, de el is ítélem a tetteiért. Viszont a mai globális tőke sem sokkal rosszabb, és ha nem kellenél fogyasztani, már te sem élnél!
2010. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim válasza:
56%
én elgondolkodtam ezen és egyetértek veled, kiírtotta volna cigányokat is és nem csúfítanák a magyar várásokat a koszos büdös cigánytelepek sem de lehet h akkor már nem magyarok lennénk... ki tudja sok féleképpen alakulhatott volna de így lett
2010. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
35%
szomorú hogy még sok ember gondolkodik így rajtad kívül. most nem fogok belefolyni ebbe a vitába mert úgysem tudom megváltoztatni a te megszállott véleményedet.
2010. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
Minden tettet az adott időben fennálló viszonyok és lehetőségek közt kell vizsgálni, ha így teszel, akkor sokkal több a pozitívum, mint a negatívum.
2010. febr. 18. 23:41
 5/85 anonim ***** válasza:
61%

figyeld meg mindjárt rákezdenek

"mert holokauszt és megölte szegény zsióékat 5 milliót nem 6-ot inkább 100-at"


és figyeld meg mindjárt le is pontoznak -.-'

2010. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a pontok, viszont a válaszok kivételesen igen.
2010. febr. 18. 23:45
 7/85 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem lehet Charles Mansont dícsérni, amikor zenéket írt, embereket hozott össze egy csapatba, és hitet adott nekik? Végül is csak megpróbált a maga módján küzdeni a világ túlnépesedése ellen. Borzalmas ez a világ, hogy az ilyen zseniket nem értik meg, és életfogytiglanra vagy halálra ítélik őket.


Körülbelül ez a véleményem a kérdésedről.

2010. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
57%

"Nem érdekelnek a pontok, viszont a válaszok kivételesen igen."


na látod le is pontoztak :)

ennyi


Amúgy Hitler 10 év alatt a semmiből újjá építette Németországot a romokból

mi 20 év alatt? -.-'

2010. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:
Hitler hihetetlen konszenzust hozott Németországnak, még az egykori kommunista szavazók -több milliós nagyságrend- is elismerték, hogy soha nem tett senki annyit az egyszerű állampolgárokért, mint Adolf Hitler. Ő hozta létre Európa első szociális jóléti államát, ráadásul úgy, hogy egyeztetni tudta a különböző osztályok érdekeit.
2010. febr. 18. 23:59
 10/85 anonim válasza:
79%
Látod, lehetsz te bármennyire is jó államférfi, ha a zsidókat nem szereted, nem jutsz egyről a kettőre.
2010. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!