Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ehhez mit szóltok?

Sandorka25 kérdése:

Jobbikosok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 9. 12:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Én is Jobbikos vagyok, és én is a Jobbikra fogok szavazni :D Hajrá Jobbik! Szebb jövőt! Mindent bele Jobbik :D
2015. ápr. 9. 12:03
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
es ahhoz mit szoltok hogy Vona nagy tempoban huzodik kozepre?
2015. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
Azt, hogy 1 seggel nem fog 2 lovat megülni. El fogja bukni a szélső réteget hál istennek és azok maradnak ott ahova valók, a kocsmába.
2015. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Simán nyerni fog a Jobbik, a Fityesztől elpártoltak a szavazói.
2015. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Én amióta csak nagykorú vagyok mindig a jobbikra szavaztam, de kezd kicsit felháborítani a sok hazugság, hogy ők mennyire nagy párt, meg tuti ők fognak nyerni.


Egy nagy lófütyit! '18-ban is a Fidesz fog nyerni, igaz nem 2/3-al de akkor is. Még a bukott baloldal is sokkal több szavazatot fog kapni mint a jobbik.


Én már többet nem szavazok rájuk az biztos, elég volt a hazugságaikból, bohócpárt

2015. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Már tűkön ülök és készítem a rongyot ha véletlen lefosnám a bokámat.
2015. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem szeretnék most ballibek helyében lenni, most nem ugrálhatnak szivárványos zászlóval, bőrszerkóban 0-24-ig.
2015. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Vona Gábor tök cuki.
2015. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a tapolcaiaknak a Jobbikra szavazni egy kicsit öngól. Az országos politika szintjén nincs jelentősége a választásnak, csak abban, h ki képviseli a térséget 3 évig. Kormányzati pozícióból pedig némileg könnyebb lobbizni, mint ellenzékből. A logika azt diktálná, h a fideszesre szavazzanak, ha meg majd kormányt akarnak váltani, akkor meg lesz rá az esélyük 2018-ban.

De most, amikor mindent a Fidesz ural, arra voksolni, h egy ellenzéki képviselje őket, az olyan lenne mint széllel szembe pisálni.

2015. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

bírom azokaz aygatlanaokta kiket még mindig azzal etetnek hogy középre... szélső jobb..liberális..húzódik középre..

az aygatok húzódik az és böfögitek vissz azt amia tévéből jön jó duracel módjára.

A néppártososdás teljesen természetes folyamat a Jobbik részéről! ja és lehet dobálózni hogy cukikampány,

akkor ennyi erővel, inkább az mint az eddig köcsögkampány!

2015. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!