Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar pártok tényleg...

Sandorka25 kérdése:

Ha a magyar pártok tényleg ilyen ócska, gagyi, rossz, korrupt és sáros politikusokból áll, akkor az emberek miért szavaznak rájuk?

Figyelt kérdés

Én arra a pártokra gondolok, akik tönkre tették az országot. Antall József, Horn Gyula, Orbán Viktor, Gyurcsány Ferenc, Bajnai Gordon, Dávid Ibolya, Bokros Lajos, Lázár János, Kiss Péter, Hiller István, Rogán Antal, Mesterházy Attila, Tóbiás József, Schmitt Pál, Gőgös Zoltán, Lukács Zoltán, Giró-Szász András és a többi politikus, akik sárosak, korruptak és tolvajok. Az embereknek miért kell elhinni a hülyeségeket, amiket a politikusok mondanak nekik ? Én nem vagyok Fideszes és MSZP-s, én Jobbikos vagyok. Ha a Jobbik kormányra kerülne, akkor az MSZP-t és a Fideszeseket is elszámoltatja. Csak azok nem szeretik a Jobbikot, akik féltékenyek rájuk és irigyek rájuk. Én megszakítottam a kapcsolatot a Fidesz és az MSZP-s haverjaimmal együtt. Én és a Jobbikos barátaim mindent elfogunk intézni, hogy a Jobbik erős legyen, tudjon kampányolni és sikeresen megnyerje a választásokat a vidéki városokban. Akik egyet értenek a Jobbikkal és egyet értenek az elszámoltatással, akkor csatlakozzanak a Jobbikhoz és állítsuk meg a korrupt politikusokat!


Azt tudom hogy a Jobbiknak a gazdasági politikája baloldali, de azt meg lehet változtatni jobboldalra. A Jobbik létre hozna egy magán nyomozókat és magán rendőrséget is, és létre hozná a csendőrséget is. Meg segíteném a szegény embereket és a hajléktalanokat, én nem cigányozok és nem zsidózok! Én mindent megtanultam, hogy mi az az igazság és mi a becsületesség. Akik egyet értenek a Jobbikkal, azok is írhatnak, akik nem értenek egyet a Jobbikkal, azok is írhatnak.



2015. ápr. 9. 13:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=VCCTXivC8Kc


Itt van a videó is. Én végig néztem, és tetszett nekem.

2015. ápr. 9. 13:35
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Mert nincs más párt :D


Nyugaton a legjobb pártra szavaznak az emberek, itthon meg próbálkoznak a legkevésbé szarra tenni az X-et, de a legelszomorítóbb az, hogy totál mind1 melyik párt-ra szavazol és melyik párt nyer, ugyanaz lesz :D

2015. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én megszakítottam a kapcsolatot a Fidesz és az MSZP-s haverjaimmal együtt."


Akkor azok komoly barátságok lehettek...


"Én és a Jobbikos barátaim mindent elfogunk intézni, hogy a Jobbik erős legyen, tudjon kampányolni és sikeresen megnyerje a választásokat a vidéki városokban."


Gratulálok. Minden párt az ilyen elvakult idiótákat szereti a legjobban.

2015. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

"Én megszakítottam a kapcsolatot a Fidesz és az MSZP-s haverjaimmal"


Akkor az én szememben emberileg nulla vagy, ha neked a barátság csak ennyit jelent.

2015. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Akik egyet értenek a Jobbikkal és egyet értenek az elszámoltatással, akkor csatlakozzanak a Jobbikhoz és állítsuk meg a korrupt politikusokat! "


25 éve megy a műsor, hogy majd az X párt, na az aztán rendet tesz. Történt valami? Még lóf... sem. Legutóbb a Fidesz volt az, aki csontvázakat vízionált. Aztán lett csontváz? Lett a francokat. Itt párt nem fog csodát tenni, hívják azt akárhogyan... Persze az ember elmegy szavazni, mert ha nem megy el, akkor is megválasztanak valami barmot, akkor meg már legyen az a barom a főbarom, amelyik nekem a legjobbnak látszik. Persze tőlük aztán fel is fordulhatnék, de elsősorban nem tőlük várom a boldogulást, mint a legtöbben.

2015. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbik politikusai beszéltek már az igazságról? Például arról, hogy a mindenkori kormánynak nincs joga a saját fizetését megállapítani?

Ezekről ők sem beszélnek, mert ugyan olyan erkölcstelen emberek, mint a többi zsivány!!! Te csak egy szerencsétlen agy mosott, hülye gyerek vagy!!!!!!!

2015. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már sokadszorra jössz ugyanazzal a kérdéssel, kicsit mindig máshogy teszed fel, de a célod mindig a provokálás. Nem unod még?
2015. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség! Én nem provokálok senkit sem!
2015. ápr. 9. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor már bocs, de nem lehetsz valami éles eszű. Felteszel gyakorin legalább három-négy ilyen témájú kérdést, össze-vissza beszélsz mindenfélét a Jobbikról amit ezen az oldalon olvastál (általában a már részben törölt előző kérdéseidnél), és megszakítod a kapcsolatot azzal a két "haveroddal", akik másra szavaztak mint te? Csak ezért?

Most komolyan, milyen ember vagy te?


...Na ugye hogy csak unatkozol? :)

2015. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mást is csinálok, nem csak írok és olvasok :D
2015. ápr. 9. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!