Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ad-e Magyarország menedékjogot...

Ad-e Magyarország menedékjogot, letelepedési engedélyt HIV pozitív, külföldi állampolgárok részére?

Figyelt kérdés

Egyaltalan vegeznek-e ilyen jellegu szurest a szamukra eloirt egeszsegugyi vizsgalatok alkalmaval?

Magyarorszag nem tartozik ugye a fertozott orszagok koze... hogy ezt megorizze az orszag van olyan torvenykezes amely szabalyozza hogy fertozott szemely bejuthat-e vagy sem? Szamtalan olyan esetrol hallani a nagy vilagban hogy ha valaki mar fertozott akkor ugye szandekosan probalja betegseget tovabb adni...


2007. nov. 1. 10:54
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, de mintha nem rég épp lett volna a médiában, hogy szeretnék bevezetni, erre jöttek a jogvédők, hogy ez milyen diszkriminálció meg stb...

Holott szerintem jogos önvédelem lenne.

2007. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ad-e, de ahogy látom, a kérdés inkább az, adjon-e.


Alapvetően az egészségi állapot és a politikai, vallási, etnikai üldöztetés valóban nem függ össze, viszont fertőző beteg embert beengedni tény, hogy közegészségügyi kockázat.

2020. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!