Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézitek a Frizbit? Gyurcsány...

Nézitek a Frizbit? Gyurcsány tényleg élvezi az általa gerjesztett káoszt?

Figyelt kérdés
Ilyen nárcisztikus embert, mint amilyen Gyurcsány Ferenc, én idáig csak Gyilkos elmék című egyre betegesebb sorozatban láttam. Azt hittem, hogy ilyen nincs a valóságban. Most olyan érzésem van, hogy ő végig élvezte miniszterelnökségét, a hazudozásait és a mostani káoszt is. Egyszerűen mintha ebben találna örömet. Szerintetek? (Egyáltalán nem vagyok Fideszes vagy jobboldali, mielőtt ez a vád érne,sőt.)

2015. ápr. 10. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem Gyurcsány oylan mint egy túlfejlett gyerek. :D

Amúgy ha Orbánnak nem lenne Gyurcsány fóbiája, és nem hangoztatná a fidesz folyamatosan, akkor a most 18-22 évesek már azt sem tudnák ki az a Gyurcsány, körülbelül akkora népszerűsége van :D

2015. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek első. De ez az ember nem normális, az biztos. Hogy lehetett ez egy ország miniszterelnöke, amikor jól láthatóan nem teljesen normális?! Bár ott volt Hitler, Ceausescu is, szóval...
2015. ápr. 10. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Gyurcsánynak a politika csak egy sport. Azt hiszi arról szól az egész verseny, hogy ki tud több embert maga mellé állítani.


Abszolút nem jutott el az agyáig, hogy a miniszterelnök 10 millió ember életéért/életszínvonaláért felel.

ha eljutott volna akkor már nem lenne politikus.


Ezzel persze egyáltalán nem Orbán mellet szónokoltam...

2015. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Én simán kinézem belőle. Ennek az embernek pszichiátrián lenne a helye.
2015. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

"Ilyen nárcisztikus embert, mint amilyen Gyurcsány Ferenc, én idáig csak Gyilkos elmék című egyre betegesebb sorozatban láttam"

Én pedig majdnem minden nap. Pl. amikor orsós felszólalt Tapolcán.

2015. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

"Ennek az embernek pszichiátrián lenne a helye."

orsós már volt is ott.

2015. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom utolsó, hogy most hogy jött ide Orbán. De a te beteg agyadban biztos van rá magyarázat, amit mi normális emberek, úgysem értenénk meg.
2015. ápr. 11. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Háborodott ez az alak, némely hívével együtt.
2015. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!