Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én külön szeretnék csak a...

Én külön szeretnék csak a KDNP-re szavazni, szeretitek mikor fog a Fidesz szakítani a KDNP-vel?

Figyelt kérdés
Úgy látom a fideszesek, csak kihasználják a KDNP hatalmas politikai erejét, személy szerint az egyetlen igaz, és meg nem becsült tagja a mai politikában Semjén Zsolt Úr! Az igazi keresztény értékeket tartja szem előtt!, az egyetlen hiteles vezetője lenne ma Magyarországnak.

#KDNP #Semjén Zsolt úr
2015. ápr. 12. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Viccnek túl rossz, komolyan meg nem tudom venni. Olyan ez a kérdés mint a 0-val osztás.
2015. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez valami trollkodás vagy mi? A KDNP-nek politikai hatalma? A fidesz nélkül a parlamentbe se jutnának be. És mint Semjén igaz keresztény és hiteles vezető... Na az már viccnek is rossz. Annyira az Mint Gyurcsány ártatlan.
2015. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Remélem soha és egy közös jelöletlen tömegsírba temetik majd őket.
2015. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már Semjén:

[link]

2015. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már a vasárnapi zárva tartással, a "keresztény" neveléssel/iskolákkal , erkölcstannal, hittannal, fiktív egyházakat hatalmas összegekkel támogató álszent politikával bőven nem értek egyet. A Fidesz népszerűsége elsősorban a KDNP miatt zuhan. A kutya nem szavazna a KDNP-re, egy keresztény ember már inkább Jobbikra tenné a voksát. De igazad van, a Fidesz is jobban jár, ha a KDNP eltűnne onnan. Meg szerintem mindenki.
2015. ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt minden nap idetrollkodni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__676..

2015. ápr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt kellene valahogy felfognod, hogy még nálunk is csak létezőre lehet szavazni. Ha szétválasztjuk a kettőt, az egyik automatikusan megszűnik létezni. Hogy könnyebb legyen kitalálnod, segítek: amelyikben nincs magánhangzó.
2015. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért kicsit sem látszik, hogy trollkérdés. :D
2015. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!