Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy néz ki a Jobbik fog...

Úgy néz ki a Jobbik fog nyerni 2018-ban. Mit szólnak ehhez a melegek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Ezt milyen országos statisztikából szerezted? A Fidesznek még mindig nagyobb a támogatottsága mint a Jobbiknak.


Az igaz, hogy a Fidesz után a Jobbiknak van a legnagyobb esélye a győzelemre.

2015. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
9%

Mitől néz ki úgy?

A melegeknek amúgy mindegy. A Fidesz sem úgy kényezteti őket, ahogy szeretnék, pedig én azt a szót használnám rá...

2015. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Én meleg vagyok és nem szeretném ha a Jobbik nyerne úgy ahogy egy Jobbikos sem szeretné hogy egy baloldali vagy Fideszes nyerjen. Különösebb inger nincs bennem egyszerűen nem szeretném de sokan sokmindent nem szeretnének...
2015. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem kényeztetik őket, de nem is üldözik őket. A négy fal közötti homikat nem zavarják. De ha Jobbik jön. . .
2015. ápr. 13. 12:47
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mi van, ha a jobbik jön? Nyilvánosan elégetik, akiről megbizonyosodik hogy meleg? Vagy kitoloncolják az országból őket?

A jobbikos kormány kezét is meg fogják kötni a különböző egyezmények, Uniós, nemzetközi szabályozások. Egy ország vezetése nem arról szól, hogy becsukom a lakásajtót és belül a saját törvényeim szerint élek.

2015. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Látom nagyon nem bírod a melegeket... Ha ismernél normális melegeket akkor nem ez lenne a véleményed nem a tvben lattotak alapján meg a sok szélsőjobbos lapok alapján kell ítélkezni éppenséggel lehet a legjobb barátod is meleg. Az én egyik legjobb barátom is hasonló véleménnyel volt a melegekrol mint te, aztán amikor öt év barátság után megtudta rólam... Semmi nem változott ugyanúgy a barátom maradt csak a véleménye is megváltozott a melegekrol azóta...
2015. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem néz ki úgy. Csak azok számára, akiket a körülmények nem zavarnak a "tisztánlátásban".

Ma országos trendeket megállapítani, amikor mindenkinek sok lehetősége van alakulni, továbbá léteznek egyéb körülmények is, hát mit mondjak: a nem ismeretből származó hatalmas merészségre vall.

2015. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem bírom őket, de azért nyílt homárüldözést sem kívánok. Mondjuk a homár felvonulást betiltanám. De sittre nem raknám őket. Főleg az zavarna, hogy mindenkit lebúzáznának, akár az akár nem.
2015. ápr. 13. 13:01
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem már előre érzik, hogy szopni fognak..., de nem bánják.
2015. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Bőven csinál még olyat a Fidesz 2018-ig amivel még jobban elüldözi a támogatóit, véleményem szerint jobban fog állni a Jobbik mint most. Véleményem szerint nincsen annyi meleg Magyarországon, hogy ez mérvadó legyen a Jobbik ellen.
2015. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!