Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mért nem veszi meg a...

A Fidesz mért nem veszi meg a Jobbikot? A tagok maradnának Jobbikosak, de a Fidesz iranyitaná?

Figyelt kérdés
Igy ha a Jobbik nyer majd 18ba akkor se lenne rasszizmus.. ez lehet megoldás?

2015. ápr. 15. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
WUT?
2015. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Jobbikot már kérdezted róla? "Megveszi", azt meg hogy?
2015. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
LOL WTF????
2015. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Fidesz nem tud megvenni egy másik pártot.


Pártot "megvenni" csak nagyvállalkozók meg oligarchiák tudnak.


Egy nagyvállalatnak meg mindegy, hogy MSZP, Fidesz vagy Jobbik, hogyha helyzetbe hozza a céget.

2015. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdést nem érteni nagyon!


Ráadásul az adófizetők pénzéből "venné meg", akkor annak sincs értelme.


Bár mi van a balliberósok veszik meg? :D

2015. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 The Vault Dweller ***** válasza:
Azért nem veszi meg a Fidesz a Jobbikot, mert nem tud Putyin fölé alkudni. :D
2015. ápr. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Jobbik kb ugyanazt az utat járja, mint régebben a Fidesz. Egy kezdetben radikálisnak mondható pártból most éppen polkorrektizálódik a Jobbik, próbálják levetni magukról a szélsőséges jelzőt (egyelőre kevés sikerrel). Szerintem 10 éven belül a Jobbikot fogjuk "Fidesznek" hívni.
2015. ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes, hogy 2018-ban összefognak, ha egyiküknek sem lesz meg az 51%, csak együtt. Legfeljebb lesz egy nagy tisztogatás a Jobbikban, az összes keményvonalast, zsidózót-cigányozót kirakják.
2015. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12 évesen nem foglalkozz a politikával szerintem (ha nem annyi vagy, akkor elég nagy bajok vannak..)
2015. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:"DDD FIDESZ meg a Jobbik ként külön világ... plusz meg amúgy is tökmindegy, azóta szar ez az ország amióta eltörölték a királyságot... :( és én személy szerint szégyenlem magam, hogy a sok idióta azért tud tüntetni hogy ingyen maradjon az internet...de azért nem mert magasabbak az adók, kenyér ára felment, emberek ezrei az utcán, családok ezrei meg éheznek-.- de hát birkák csak birkák...
2015. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!