Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért köti mindenki a kuruc...

Miért köti mindenki a kuruc infót a Jobbikhoz?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 19:10
 1/9 anonim válasza:
50%
a kurucinfón ugyanaz a félretájékoztatás, hazudozás és rasszista gyűlöletkeltés megy, mint amit a másodvonalbeli jobbik-politikusok csinálnak, és ami a jobbik törzsközönségének bejön.
2015. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Hivatalos kötődés talál nincs de azért ne tettessük magunkat hülyének.. Ezerrel reklámoznak minden jobbikos rendezvényt, vona gábor könyvét, sőt, az oldalról direkt linken lehet csatlakozni a jobbikhoz.
2015. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Nagyjából az előttem szólók jól leírták, Novák Elődről mindenki tudja, hogy kuruc szerkesztő -vagy volt régebben-, a párt összes rendezvénye ott virít nagy betűkkel a nyitólapon. Az összes jobbikos által írt könyvet, füzetet reklámoznak, emlékszem még mikor Szegedi Csanád vigyorgott rám a kuruc nyitóoldaláról, apropó Csanád, miután otthagyta a Jobbikot a kuruc olyan hisztit vágott le, mint egy menstruáló tizenéves kamaszlány.

Ha a Jobbik veszít valahol sírnak, ha nyernek valahol, akkor őrjöngenek az örömtől, tulajdonképpen azt nehéz megérteni, hogy egyáltalán miért kérdés, hogy a portál masszívan jobbikos?

2015. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szeirntem le akarják vele járatni a jobbikot

nekem egy jobbikos ismerősöm sem olvas kuruc infót

2015. ápr. 17. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

"szeirntem le akarják vele járatni a jobbikot"


Akkor mondom mégegyszer: egy rohadt nagy Vona Gábor képre lehet kattintani a "hazának szüksége van rád" felirattal, ami egyenesen a jobbik regisztrációs honlapjához vezet. Mégis hogy ne kötnék össze az emberek a kettőt?

2015. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

"szeirntem le akarják vele járatni a jobbikot"


A Jobbik soha semmilyen formában nem határolódott el a kuructól, még Vona is azt mondta róla, hogy egy tabudöntögető portál, amire szükség van a magyar interneten...

2015. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Bár a Jobbik párttagok tagadnak mindenféle kapcsolatot a kuruc.info-val, de úgy gondolom, hogy a Jobbik népszerűségnövekedéséhez a kuruc.info is hozzájárult (ha nem máshol, akkor szélsőséges körökben) a Jobbik megerősödéséhez.


Melyik az a párt, aki mellett a kuruc.info kiáll? A Jobbik.

....

2015. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Talán mert a jobbik alelnöke szerkeszti....?
2015. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

"nekem egy jobbikos ismerősöm sem olvas kuruc infót"


Akik meg itt írogatnak jobbikosok, azoknak a többsége láthatóan kb. a kuruccal kel és fekszik.

2015. ápr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!