Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismertek kulissza titkot a...

Ismertek kulissza titkot a parlamenti eletrol, amit a nagy nyilvanossag nem?

Figyelt kérdés
En pl laktam egyutt egy lannyal, akinek az apja az orszaghazban volt szakacs 10en x evig. A kepviseloknek mindennap nagyon pompas etel jar, vadhusok, lazac, furj tojas... Errol keveset lehet hallani, megneznem, hogy esznek egymas mellett a bal ill. Jobboldali politikusok:)

2015. ápr. 21. 19:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szoval nem honatya vagy. Kar:( es pl a puccosba csak az elokelosegek mehetnek be? Vagy nincs belole problema, ha egy pl korona or is xy mellett szarik?
2015. ápr. 22. 03:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem oda inkább a látogatók járnak. Akik nem oda tartoznak. A koronaőröknek pl alul egy egész nagy részük van, gondolom van wc is ott. Nem mennek fel a közös folyosóira.

Hatalmas hodály az egész, de leginkább egy munkahelyhez hasonlít. Ha éppen öt karbantartó utazik a liftben és beszáll egy miniszter, akkor együtt mennek. Egyik a gucci öltönyben, a többi a munkásgatyában. Inkább egy multihoz hasonlít, mint egy mesebeli királyi kastélyhoz.

És kokós orgiák sincsenek. Se fűszag. Se krvák. Ezeket nem itt intézik.

2015. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meséli már meg ilyen, számodra talán tök szokványos dolgokat a munkahelyedrol, mert nagyon érdekes szerintem sokunknak!Mivel foglalkozol ott? Van amelyik politikusnak napi hecce ott? Vagy fura megmosolyogtato szokása? Ja és a hazáért mindenkinek kell fizetni? Vagy senkinek az országházban?
2015. ápr. 22. 15:38
 14/16 A kérdező kommentje:
Etelre gondoltam előbb, alkohol is van a képviselőknek igaz? Ingyen? Vagy a büfé az maszek?
2015. ápr. 22. 15:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Kassza van a tálcahúzás végén.:( Alkoholt nem láttam. Talán a korona mögötti büfében van bor, de inni még senkit nem láttam soha. Szerintem minden kétering külső cég. Van bent posta, fodrász, újságos, régebben volt egy abc is. Azt nem mondom meg hogy mit csinálok, mert abból egy van, úgyhogy ugrana az anonimitás. Szerintem sokkal unalmasabb mint neked tűnik.
2015. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja altalaban ezt szoktak mind hivatalbol mindani az ilyen helyen dolgozok.:D hat azert volt par kepviselo, akik elegge pityokasan voltak benn pl anno Palffy, akkor cikkeztek is rola, hogy a parlament az egyetlen muinkahely, ahol a bufeben alkoholt is lehet fogyasztani. Azt aruld el nekem, hogy pl, mikor van valami allami esemeny az orszaghazban, sok olyan arcot latok, akik nem politikusok vagy hasonlok (elegge kepben vagyok a magyar politikai elettel) viszont eleg elegansak (ezt is kiszurom hogy ki az, aki alkalomadtan bujik csak oltonybe, es ki az, aki napi szinten, hord draga, elegans oltonyoket, mar a mozgasukbol is meglatszik) es nagyon otthonosan mozognak ott!!! Kik ok.? Na es a legfontosabb kerdes, ami tuti, hogy minden kedves olvasot erdekelni fog. Hogyan tudnek allashoz jutni a magyar Orszaghazban? Mi az, tudas, szakma..., amivel tudok ott allast kapni az ilyen karbantarto, vagy koronaor az felejtos, kepviselo meg nem! Inkabb szellemi munka ami ott erdekelne, vagyongazdalkodas, facility managment, beszerzes...
2015. ápr. 22. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!