Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen országban...

Szerintetek milyen országban szokták tölteni a különböző politikai beállítottságú családok a nyaralásukat, márha van pénzük nyaralni?

Figyelt kérdés

Szerintem:


Fidesz: Oroszország, Észak-Korea


Jobbik: Palesztina, Irán


MSZP, DK, Együtt: Izrael


LMP: Svédország, Hollandia



2015. ápr. 22. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
LMP inkább Izland.
2015. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én Jobbik szimpatizáns vagyok és voltam már - többek között - Törökországban és a Krímen is nyaralni. És igen, elmennék Iránba is kíváncsiságból, bár ha nyaralok, szeretek néha egy - egy sört bedobni, ott az meg bajos.
2015. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek semmi értelme sincs. Nem forog minden a politikai beállítottság körül, és főképp nem lehet egy emberről mindent megtudni csak azáltal, hogy tudod a politikai beállítottságát (értsd: léteznek olyan emberek is, akiknek nem egy párt mondja meg mit szeressen és mit ne, illetve van saját véleménye is, nem csak a párt mondatait mondja vissza; vélhetőleg te nem tartozol azok közé, akik kivételek).
2015. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Én Jobbikos vagyok, jártam már Moszkvában, illetve Isztambulban is.

Illetve, Münchenben, Párizsban és Ausztria több városában is.


Egyszer Iránra is kíváncsi lennék, hogyha már így szóba került.

2015. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Fideszes vagyok. Iránba, Irakba én is elmennék. Az ősiségünk miatt. Ámbár nem tudni, mit vertek szét, és még mi maradt meg az ősi kultúrából.
2015. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi logika sincs. Épeszű ember látnivalók, költség meg hasonlók alapján választja a nyaralás helyét és nem ilyen összefüggéstelen politikai bemagyarázás alapján.


Amúgy nekem jobbikosként (nem mintha számítana) Egyiptom a kedvencem az összes hely közül, ahol voltam. Sok látnivaló, fasza tenger, érdekes kultúra és ahhoz képest rohadt olcsó.

2015. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdésednek semmi értelme. Mindenki maga dönti el,mit szeretne látni életében,és nem politikai hovatartozás alapján dönti el,hova megy nyaralni.

Én LMP-s vagyok,mégis szívesen elmennék egy hétre Oroszországba.

2015. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleve mi az hogy politikai beallitottsagu csalad? A csalad tobb emberbol all, azok meg nem feltetlen ertenek egyet politikailag.
2015. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!