Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van, ha a külföldre kivándo...

Mi van, ha a külföldre kivándorolt fiatalok igénybe veszik az 1 év ingyen albérletet, és amint lejár, visszamennek?

Figyelt kérdés
Erre nincsenek szabályok? Mert akkor én is hazamehetnék egy évig bulizni és tombolni, aztán visszamennék labancba pénzt keresni :D
2015. ápr. 24. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Épeszű ember nem fogja igénybe venni. Egy év múlva hova megy majd lakni, és miből fizeti a bérleti díjat?
2015. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 pont oda, amit a kérdező írt. Tényleg elég baromságnak hangzik, nem hallottam még róla amúgy.
2015. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos van valami megkötés hogy X időn belül munkát kell vállalnod, vagy ha nem állod a feltételeket, akkor kifizettetik utólag.
2015. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme van? Nyugaton sem kolbászból van a kerítés, ott is nehéz állást találni, miért hagynád ott az ottani jól fizető állásodat, csak hogy itt spórolj a lakhatáson? Sokkal többet vesztesz a bérkieséssel, még ha dolgozni is jössz, nem bulizni. Semmi logika nincs benne.
2015. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 1 nap alatt találtam mekis állást. 1100 Euro + 13. 14. havi fizetés.
2015. ápr. 24. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor jár az ingyen albérlet ha már munkaszerződésed van a lakóhelyedtől valami fél országnyi területre, de ahogy ismerem a munkaügyit nem olyan könnyű ez, hogy besétálsz és már kapsz is egy rahedli pénzt
2015. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 goaus ***** válasza:
Tökmindegy, mert nyelvet beszélő, szakmában dolgozó emberek pályázhatnának, de azok meg millió felett kapnak kinn, hülye lenne bárki visszamenni mordorba 150ért húzni az igát. Vicc az egész ötlet, de már ki lepődik meg bármin is?:)
2015. ápr. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!