Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szükségszerűnek tartanátok...

Reptoid-fővezér kérdése:

Ti szükségszerűnek tartanátok egy összefogott tüntetés megszervezését?

Figyelt kérdés

A kormány egyre pofátlanabbul szervezi át az egész ország működését, úgy játszva a lapokkal, hogy mindenből anyagi hasznot szerezhessenek és kizárólagos befolyásuk legyen az élet minden terére nézve.


Támogatnátok egy tüntetés megszervezésének ötletét, amely az összes 'témát' magába foglalná? Értem ezalatt azt, hogy ne egyesével tüntettünk az oktatás szétverése, a korrupció, az átláthatatlanság stb... ellen, hanem egységesen.

További kérdés: Hajlandóak lennétek akár napokig-hetekig is kitartani a céljaitok mellett egy tüntetéssorozatban?

Az én véleményem:

Csak így érhetnénk el akármilyen célt, a kormány nem szereti ha összefognak az emberek, viszont ha azt látják, hogy sok ezren, sőt, tízezrek vonulnak utcára az ügyük miatt, és "nem unják meg", napokig, ha kell hetekig folytatják, csaknem szünet nélkül, meghátrálnának.


2015. ápr. 24. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy.
2015. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
őszintén szólva engem nem érdekel tehát nem
2015. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez csak természetes.De nem csak témájában kellene átfogó legyen a tüntetés, hanem a megjelentek is együtt legyenek, ne külön- külön csoportosulások.
2015. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon, amíg a pártidentitás erősebb a nemzeti identitásnál, és ahol az alapvető értékeket nem önmagukban, hanem azt egy-egy kisajátító korrupt politikushoz rendeljük, addig nem.


Meg a bináris, revanslogika, hogy érezzük, hogy a saját pártunk nem jó úton jár, de a másik párt az nagyobb patásördög visszakényszerít a sorba.

2015. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én a fidesz szimpatizánsok kivégzését tartanám szükségesnek.
2015. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen de ilyen sose lesz magyarországon mert mindenki a saját érdekeit nézi + a magyarok nemhogy összefognának inkább marják egymást
2015. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, egy ilyen tüntetésen jönnek a csótányista összefosottak, és a baloldali kampány, ami pont ugyan ezt csinálta az országgal és pont így. És aki csodálkozik miért a Jobbik erősödik legnagyobb iramban nézzen már rá a palettára, baloldali összefosás? Fidesz? Nyilván az új pártot választjuk!
2015. ápr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudsz olyan országot, ahol ilyen összefosásos "tüntetésekkel" véget ért a korrupció? Egyébként külön vicc, hogy egyesek szerint, csak a fidesz óta van korrupció...

Mióta világ a világ, mindig is volt és lesz korrupció. Olyan, mintha a sivatagot akarnád pormentesíteni.

2015. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak éppen itt több korrupció van mint máshol.
2015. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Linkelj, hogy mi alapján hasonlítottad össze Magyarországot más országokkal. Én is megnézném.
2015. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!