Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt a ("diák,...

Vacuolum kérdése:

Miért hiszik azt a ("diák, internetadó") tüntetők, hogy ha végig sétálnak egy napot az bárkit is meghat és ők nem a politika bábjai, hogy más fontosabb dolgokról elvonják a figyelmet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 07:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom miért gondolhatja bárki is komolyan, hogy a tüntetés majd meghatja azokat a sz@rháziakat, akik az eddigi dolgokat is elkövették.
2015. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
De ők legalább tesznek valamit, nemcsak a gép mögül osztják az észt.
2015. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Nagy TETT az hogy kurjongatva végigvonul az utcán. Hű de nagy tett. Szerintem az tesz valamit aki próbál a végére járni, hogy mi miért van, próbál szervezkedni/szerveződni. És elárulok egy nagy titkot: mai csodálatos világunkban mindezt a gép mögül is meg lehet tenni.
2015. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha megkérlek elmeséled mit tettek, mert nem igazán vettem észre belőle semmit azon kívül, hogy mindenki jót gyalogolt és kiabált? (elárulom 2012-ben kint voltam szóval ne hazudj sokat)
2015. ápr. 30. 08:00
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Én Magyarországon azt birom hogy az összes de az összes, tüntetést lejelntik előre a rendőrségnek, (csokolom rendőrbácsi mi most tüntetni fogunk az alcsony bérek és a kizsákmányoló multik ellen... RENDBEN ENGEDÉLY MEGADVA, de csak 2 órara és csak is a jobb sávban.. Oké köszönjük..)

Aztán meg sétálnak eggyet a városban vagy az aktuális helyen, aztán zászlót lobogtatnak, a tüntetésnek megfelelőt, meg táblákra irogatnak és minta a zombik megindulnak, meg valamit kurjongatnak közbe aztán kész, de ez még a jobbik eset,

2015. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
a legjobb döntés egy ilyen helyzetben, ha nincs tüntetés és az emberek otthon maradnak. így a döntéshozók is tudják, hogy minden rendben van és a lehető legjobban halad minden.
2015. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Látom te se fogtad fel, hogy nem a tüntetéssel van baj hanem azzal ahogy csinálják, ha észrevetted még nem volt kézzel fogható eredménye.
2015. ápr. 30. 08:26
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem is lesz kézzel fogható eredménye, mert Orbánt nem érdekli mások véleménye. Hiába tüntet bárki bármiért, ő akkor is azt teszi, amit ő akar.
2015. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Ki mit hisz, magánügy.

Ki miért sétál, úgyszintén.

Ha "tüntetés" ürügyén kirabolják a TV-székház csoki-automatáját, miközben magánautókat gyújtanak fel, bűncselekmény.

Illiberális társadalomban ez utóbbiak hősök és kártérítésre jogosultak.

2015. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

"Nagy TETT az hogy kurjongatva végigvonul az utcán. Hű de nagy tett."

Ők legalább nem gyújtogattak és dobűlóztak kővel. Ebben az országban csak az a menő.

2015. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!