Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai szerint Orbán is, és...

Bajnai szerint Orbán is, és Mesterházy is hazafi. Szerintetek lehetséges hogy összeálljon a Fidesz-MSZP koalíció?

Figyelt kérdés
Nekem van agy olyan sanda gyanúm,hogy Orbán előbb paktálna le az MSZP-vel mint a Jobbikkal...és ezt nem azért mondom,mert Jobbikos vagyok...
2010. febr. 22. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is gyanús, hogy a Jobbikkal nem fognak közösködni. Már csak azért sem, mert főleg a Jobbik határolódik el a Fidesztől és nem fordítva.

De majd kiderül. A szükség törvényt bont. [A kérdés az: mi lesz a szükség?!]

2010. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Ezt gyanítom én is, hisz a fő érdekük a lopás az az igazi mindent elsöprő ok!
2010. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos nekem is van egy ilyen gyanúm.

De nem hiszem,hogy jó vége lenne.Gondolj el egy fanatikus Orbán fant és egy idióta Fleto követőt.Na az ilyenek reakciója egy ilyen egyességre.Hááááááttt..........

2010. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én úgy gondolom,hogy a Jobbik vezetői vannak annyira értelmesek,hogy együtt tudnának működni a Fidesszel.És ezt nem azért mondom,mert nekem Vona,meg Morvai az istenek,pusztán ez a véleményem.Ráadásul a Fidesz meg az MSZP mutyizott már elég sokat a háttérben...meg amikről ne tudunk ugye...
2010. febr. 22. 21:31
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Lehet igazad van kérdező.Egy biztos mára jutott bőven politika a népnek.A szövetkezés,a holo-törvény áááá

Nem egyszerű híreket kapunk ma,de mikor lesz már április 11-csak egy picivel legyen már jobb.Legalább egy olyan ember legyen már a parlamentben aki oda is való.

2010. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem azt mindenki tudja ,hogy a jobbikot az mszp és a fidesz is ki akarja irtani mert veszélyesek rájuk nézve.

Persze mi kitartunk és jobboldalra szavazunk hisz (!)szólásszabadság(!) van ,de a (!?)holokausztot nem szabad tagadni(!?)

2010. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Adná a magyarok Istene,hogy ne legyen igazam...

Vona egyébként nyilatkozott anno, amelyben azt állította,hogy Orbánt tehetséges, és egyáltalán nem rossz politikusnak tartja. Viszont Orbánt egy olyan klikk segítette hatalomra,akiknek a bűvköréből már nem tud kitörni...(pl.a volt MSZMP-s Kövér...)

Én biztos hogy teljes mellszélességgel támogatnék egy Jobbik-Fidesz koalíciót!

2010. febr. 22. 21:38
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is voltak ilyen elképzeléseim:))
2010. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Vona előre megmondta hogy az mszp és a fidesz mint két ifjú szerelmes egymásra talál majd...;)


jaj de szépen fejeztem ki magam :D

2010. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha bekerül a Jobbik - márpedig bekerül - itt szerintem borulni fog az a bizonyos sz*ros bili...
2010. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!