Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy gondoljátok, hogy az MSZP...

Úgy gondoljátok, hogy az MSZP tönkretette az országot? Bajnai tegnap azt mondta, hogy stabilizálta a helyzetet és most Magyarország jó uton van.

Figyelt kérdés
Navracsics ezt egész máshogy látta.
2010. febr. 23. 00:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez így nem igaz,mert 2006ba bejött egy súlyos világválság és az azt követően is csapott egy nagyot a gazdaságra és a pénzpiacra. Ehhez még hozzáadható az ellenzék egész 8 év alatti defenzív akadályoztató olykor -olykor akár büntethető ,felbújtó politikája is/népszavaztatás az eü reformról/ és hát természetesen az ellenőrizetlen, minisztériumoknál kiderült visszaélések káros hatása .
2013. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

gazdasági válság? Az most is van az EU-ban.


Viszont már 2004-től egyre több ember vesztette el a munkahelyét. 2005-ben engem is sokadmagammal kiszerveztek majdnem fele fizetésért alvállalkozás alvállalkozása alá. Aztán 2008-ra végül elvesztettük sokan a munkahelyünket, amikor a Posta palotát eladatta Gyurcsány jóval ár alatt Bajnai cégének, hogy berkeken belül maradjon.

Helyette utasította az akkori posta vezért (Szabó Pál-t), hogy szervezzenek alvállalkozásokba akit lehet. Adjanak el minden saját épületet és béreljenek helyette. A Posta székház árából az adott bérleményt 10 évre voltak képesek kifizetni egy offshore cég által bérbe adott iroda épületben és elfogyott a posta palota ára.

Az nyilvánvaló, hogy ki állhat ismeretlenül a bérelt iroda épület tulajdonosa mögött. Akik ezt kikényszerítették még akkoriban.

[link]


..hogy csak ennyit mondjak most.


Mindenki tudja miket tettek még.

Szinte felsorolhatatlanul hosszú lenne a lista ami a "lelkükön" szárad, méghozzá akkor is együtt, Bajnai, MSZP Gyurcsány és a többiek is ott voltak a háttérben, akik most újabb nevek alatt ÚJRA EGYÜTT PRÓBÁLKOZNAK a éberségünket elaltatva Magyarország, vagyis mindannyiunk vagyonára törni!

2013. szept. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt is azt mondom,mint a másik kérdés válaszába kedves "balul". Ha Ön nem hisz a kormány által felállitott biróságokba és ügyészségekbe,akkor tegye meg a magánvádas feljelentését vagy bejelentését HISZEN ÁLLAMPOLGÁRI JOGA IS ERRE KÖTELEZI NEM? Ha meg nem akarja,akkor minek okozza a feszültséget. Ön valószínű Budai unokatestvére vagy testvére vagy fizetett pankrátora.
2013. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt már az Eu bírósága mindenféle értékelhetetlen kifogással elutasította! Ezzel védik a kiszolgálóik érdekeit. Így tudják elkerülni az őket korábban kiszolgáló politikus bűnözők hatékony számonkérését!


Hiába jelentjük fel, az Eu szerint még így is a politikai ügyekben elfogult öreg, hivatalosan nyugalmazott korú bírák.


Engem, sokadmagammal tönkre tett az MSZP-s kormány 2005-től kezdődően. 2009-ben mág a lakásom is majdnem elvesztettem. Azóta rendeződött a helyzetem.


Sokan ebbe a meghurcoltatásba bele is pusztultak, sokan csak hajléktalanul tengetik miattuk az életüket.


Sok millió honfitársamhoz hasonlóan az MSZP kormány tette tönkre a munkahelyem és az én életem is.


Először kiszerveztek fele fizetésért, azután eladta Gyurcsány a munkahelyünk épületét Bajnai cégének jóval ár alatt, amit nálunk is tömeges munkahely vesztés követett.


Azóta folytatom a hadjáratot. ha az MSZP Magyarország ellen, az emberek jobb élete ellen fordult és fordul ma is folyamatosan minden eszközzel, akkor ezt én nem hagyhatom szó nélkül!


Ott hangoztatom mit tettek korábban és mit tesznek ellenünk most is folyamatosan az MSZP-ből kivált és a még bent maradó emberek, ahol csak tudom!


SOHA NEM SZABAD FELEJTENI!!


Mindig jusson eszünkbe, mik történtek 2002-től 2010-ig!

Csak egy kis ízelítŐ:

[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ


http://www.youtube.com/watch?v=V-Zvtk1qkbM


http://www.youtube.com/watch?v=Nu-eYHc6iXU


http://www.youtube.com/watch?v=QpBRlbJ8u0k


[link]

2013. szept. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A genszterváltásnak mindannyiunk vesztese lett és akkor kezdjük onnan ,hogy mi volt előbb a tyúk-e vagy a tojás. Akiket Ön és én védek mind ketten benne voltak,bár én inkább az ideológia híve vagyok azért nem védem körmöm szakadtáig azt akire anno szavaztam. Önnek meg van a joga,hogy annak hisz akinek akar. Nem vagyok ámokfútó és fülkeforradalmár, hogy mindíg keresem az ellenséget. Nincsenek ellenség képeim.
2013. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Viszont van aki Magyarország ellensége. Itthon és kint az EU-ban is folyamatosan az épülő hazánk ellen támadnak hazai baloldali politikusok.


Az ottani bal oldal is segít abban, hogy vissza nyerhessék felettünk az uralmat. Tudják, hogy a baloldali politikusok megint kijátszanák részükre Magyarországot, ha hatalomra kerülnének.


Ezekkel a dolgokkal a magyar emberek túlnyomó többsége is tisztában van.

2013. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

KIváncsi lennék én arra a túlnyomóra ?

Szerintem ha szavazni kellene,hogy maradjunk vagy kilépjünk biztos a kilépés nyerne, de akkor koldusbotra jutnánk, mert WC papírra nem jutna . Miből élnénk,ha a genszterváltók mindent eladtak és feldúltak !

2013. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!