Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztosan jó ötlet volt a...

Biztosan jó ötlet volt a katonai beavatkozást megszavazni az Iszlám Állam ellen? Feltörtek nemrég újra egy magyar weboldalt

Figyelt kérdés

[link]

Az OBI magyar weboldalának feltörésével próbáltak megfélemlíteni minket most, ez már rossz jel, és a hazai terrorveszély növekedését igazolja.


2015. máj. 5. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szavaztam meg?
2015. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Ezeknek a weblap feltoreseknek a zomerol kiderul aztan hogy itthonrol jott, unatkozo kockaktol, akik az isis-el akarnak riogatni.


Szerintem leginkabb meg kene szorni atommal a fovarosuknak szamito Rakka varost.

2015. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
istenem ez a kis fityfasz ország ezzel a vezetéssel mit akar...
2015. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Magyarok vagyunk. Mit nem csesztünk el?
2015. máj. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Én sem értem, hogy mi a retkes ló**** értelme volt szimbolikusan beavatkozni?? Teljesen feleslegesen tettük ki Budapestet terrortámadás potenciális célpontjává, ha nem avatkoztunk volna bele akkor sem lett volna semmi, nem szólt volna semmit a NATO.

A Jobbik ellene volt az egésznek, egyel több ok, hogy rájuk szavazzak.

2015. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Mar nem azert de az ilyen feltoresek 99%-a, csak vaktaban lovoldozes.

Rakuldenek par scriptet ismert hibakkal a netre, aztan vagy bejon vagy nem. Most epp bejott, de nem kell ezeket komolyan venni, semmi celzott tamadas nincs mogotte.

2015. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Most aztán jól elba**uk. Biztosan Budapest lesz már mostantól a szélsőségesek legfőbb célpontja, emellett a haderő mellett nem mehetnek el amit képviselünk.
2015. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon sok magyar oldalt feltörtek már arabok(óvoda,egyetem,elektronikai oldalakat meg még ki tudja milyen oldalakat) ezek még tavaly vagy még azelőtt voltak.Csak mostanában mégjobban figyelnek rá...
2015. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit megszavazni te barom?


A fidesz csinálta, nem én szavaztam meg

2015. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem volt jó ötlet, de az USA füttyentett, leghűségesebb talpnyalóik pedig egyből ugrottak. Így lehet, hogy hamarosan a weboldalak feltörésénél komolyabb eszközökhöz is folyamodnak majd.
2015. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!