Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor üzent a rasszista...

Vona Gábor üzent a rasszista szavazóknak, hogy keressenek más pártot vélemény?

Figyelt kérdés

Én Fideszes vagyok, de nagyon húztam a Jobbik felé, azonban nem tetszett a sok idegengyűlölő és rasszista szavazó, és talán néhány párttag.


Azonban Vona Gábor pontot tett a mondat végére és kijelentette, hogy a Jobbik NEM RASSZISTA, és aki ilyen okokból kedveli a Jobbikot, az KERESSEN MAGÁNAK MÁS PÁRTOT!


Én ennek nagyon örülök, és benne van, hogy ez miatt én is a Jobbikra fogok szavazni....



2015. máj. 6. 15:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
11%

ez csak azért volt hogy elcsábicsa a fideszes szavazókat de közbe raszista maradt egy ilyen pártot nem tűrhetünk a demokráciában el kell törölni és törvényekkel kell szabájozni hogy többé ne gyülhessen pártá és az alapíto tagokat börtönbe kell csukni rasszizmus vádjával

maradj a fidesznél amit a jobbik művel az csak álca a fidesz az egyetlen határozott demikratikus párt jelenleg ezért is szídják annyian mert zavarja őket az igazság.. remélhetőleg orbán nem sok időn belül megteszi a kelő lépéseket a jobbik szétoszlatásához és akkor többé nem hátráltatja semmi az ország fejlődését

2015. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
Kérdésem a következő: előítéletes vagyok egy bizonyos magyarországi népcsoporttal szemben ugyanakkor életem együtt náluk sötétebb bőrűekkel is, s sok nem fehér munkatársam is volt, és velük sose voltsemmi bajom, s nem félek tőlük az utcán sem. Most rasszista vagyok?
2015. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Én a Fidesznél maradnék, és valószínűleg ott is maradok (de azért erősen elgondolkodok) mert kiábrándultam a Fideszből, amiért magukra hagyták a kisembereket, és adtak a tehetősebbeknek.....
2015. máj. 6. 15:15
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
1-es: most mi hátráltatja az ország fejlődését? 5 évnyi 2/3-at és még 3 évnyi 1/2. Nem látom az összefüggést.
2015. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nekem csupán annyi a bajom, hogy a rasszistáknak miért kell állandóan zsidózni és cigányozni? És az még hab a tortán, amikor beírják, hogy kötélre őket, meg Hitler miért nem végzett teljes munkát, ez már SZÖRNYŰ, ez a bajom!!!


Nézz meg egy youtube-os jobbikos videót, milyen szégyentelen kommentek vannak? Azért mert a műsorvezető nem ért egyet Novákkal egyből büdös zsidó??? Na ez a vicc, és örülök, hogy VONA GÁBOR MEGSZÓLALT, ÉS RENDET TETT!!!

2015. máj. 6. 15:30
 6/38 anonim ***** válasza:
47%
Vona NEM tett rendet, csak a szája jár! Ha szavazásra kerül a sor, nem fogja kérdezni, ki szavaz rájuk.
2015. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%
örülök én is, Vona nagyon értelmes ember. A sok vádaskodás, ami ellene és a jobbik ellen megy egyértelműen rágalom, hogy kikészítsék őket.
2015. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
70%

#5: igen... és akármennyire is nem vagyok másokkal előítéletes, velük mégis, és az esetek 90%-ban be is bizonyosodik, hogy nem alaptalanul.


Amúgy meg a youtube kommentelők többsége agyatlan, de sokszor felháborítóak a műsorvezetők is, úgy tesznek, mintha az adott probléma nem létezne, vagy nem tudom, lehet bekötött szemmel mennek az utcán, vagy a rózsadombon ez nem érezhető, mindenesetre túlságosan védik azt, amiről fogalmuk sincs. Gondolom ez az oka a zsidózásnak.

2015. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
50%

" vélemény?"


Véleményem az, hogy képmutatás azért, hogy szélesebb rétegeknek is megfeleljen a Jobbik ...


... de azért örülök a kijelentésnek.

2015. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
30%

A zsidók elleni ellenszenv nem magyar sajátosság! És erről a zsidók is tehetnek.Lásd. Izrael is rasszista(palesztinok elleni gyűlölet)


1975. november 10-én az ENSZ 72 szavazattal 35 ellenében (32 hiányzással) elfogadta, a 3379-es határozatot, melynek értelmében „A cionizmus a rasszizmus és a faji megkülönböztetés egyik formája"

Nekünk magyaroknak is joggal ellenszenvesek a zsidók. 1919-es patkányforradakom vezetői zsidók voltak.Később a Rákosi korszak vezetői szintén.. De idézhetném Landszman volt budapesti főrabbit aki szerint a magyar kultúra a barackpálinkábó,és a bő gatyából áll.. Emerich Kertész aki kikérte magának,hogy magyarnak nevezzél.. És itt egy gyöngyszem


Dr. Regős Péter, a Magyar Zsidók Világszövetsége szóvivőjének verse


Hangosak a f@.sz magyarok,

Fajtiszták, mint az olaszok.

Buták, mint az oroszok

S úgy végzik, mint a karthágó'k.


Lesózzák a földjeiket,

Felszámolják történelmüket,

Eltűnnek majd nem sokára,

Elmennek a bús-_

csába.


Úgy rühelem minnyájukat,

mocskos, gyilkos falkáikat,

s mikor himnuszukat hallom,

felfordul a teli gyomrom.

2015. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!