Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek szabadság és...

Miért nincsenek szabadság és igazság szerető emberek, akik jobbá akarják tenni a világot?

Figyelt kérdés
(És tesznek is valamit, nem csak otthon ülnek.) Ha ismertek ilyen embert, vagy emberek csoportját, akkor írjatok. Én szeretnék tenni valamit.
2015. máj. 7. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Menj el hit gyülekezetbe, ha elviseled azt a sok baromságot amit körítésnek összehordanak, ott tényleg oylan emberek vannak, akik segítik egymást, összetartanak, próbálnak igazságosak lenni és szeretni egymást..
2015. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nem így vannak kitalálva. Ha segítesz és a kisujjad nyújtod, azonnal a karod kell bárkinek. A szabadság is mindig relatív dolog, mitől is lesz valaki szabad.
2015. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert a világ nem rózsaszín habokkal és pónikkal teli álomvilágból áll.
2015. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert fidesz kormány van.
2015. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert bíírkák.Én bizony szeretem a szabadságot és az igazság is jól jönne már!

Én nem értem, az emberek zöme miért hagyja magát akolba terelni, vagy rabszolgasorba kényszeríteni, holott a sok lúd disznót győz elven is működhetne a világ.Hagyják hogy kis mitugrász senkik a fejükre nőjenek, aztán panaszkodnak.

2015. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert az éj sötét és tele van iszonyattal.
2015. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."


Valar morghulis :D

2015. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valar Dohaeris! :D
2015. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert az ilyenek fejét szétcsapják a betonon azok, akik nem annyira szeretik az igazságot.

A világot pedig olyan isten teremtette, aki ezeknek akart kedvezni.

2015. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak és sokat is tesznek, de a szabadság és igazság mindenkinek mást jelent.
2015. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!