Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaz az alábbi...

Szerintetek igaz az alábbi állítás?

Figyelt kérdés
Ma már mindent műholdról figyelnek, így az erdő sem jelent menedéket. Elolvassák az e-maileket, lehallgatják a telefonokat, tudják darabszámra milyen állatok vannak az erdőben. De kik és hogyan? Nem igazán értem. Lehet az is rossz rovatba helyeztem a kérdésemet.
2015. máj. 7. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen és bekapcsolják a hárpot és megszkennelik még az agyadat is, a műholdak pedig közben lesik az őzeket az erdőben.

Hogy hogyan? Nem tudni, de félelmetes, hogy valójában így van ez.

2015. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és születéskor minden ember agyába csippet ültetnek, és a beültetett csippek kapcsolatban állnak egy központi szuperszámítógéppel és folyton regisztrálják az emberek pontos tartózkodását és gondolatait..

ezek természetesen komoly dolgok, nagyon komolyan kell venni őket, mert néha ezekkel a csippekkel átveszik az irányítást az emberek fölött és olyan dolgokra veszik rá amit maguktól nem tennének.. ezt nem szabad elviccelni ezek nagyon durva és igaz dolgok.

szerintem a föld körül keringő idegenek figyelik az emberiséget, biztos hogy ők, mert egy ember nem lenne képes 7 milliárd ember gondolatát feldolgozni és egyesével irányítani őket

nézz utána rengeteg beszámoló van erről, hogyan irányították idegenek

én is tapasztaltam már hasonlót, nagyon furcsa érzés olyan mintha nem te irányítanád a saját tested hanem valami átveszi feletted az irányítást és közben még a gondolataidat is meghatározná..

néha érezni is lehet ahogy folyamatosan olvassák az ember gondolatait

ha picit oda figyelsz, néha érzed, csak nagyon oda kell figyelni rá, nem véletlen hogy nagyon sok embernek rengeteget fáj a feje mostanában, és olyan sok az agydaganat, még nem annyira nagyon kifinomultak ezek a küytük amiket beépítenek és van akinél gondokat okoz vagy elrákosodik.

én már mr-en is láttam az agyamba épített csipet utána elmentem orvoshoz de nem hitt nekem, azt mondta hogy ő nem lát semmi rendellenességet, azt mondta hogy amit észrevettem a felvételen az valószínűleg egy homályosabb folt, ahol nem sikerült oylan jól a felvétel, de én nem hiszem hogy az lenne, az egész teljesen éles.. az orvosok biztos be vannak avatva, vagy őket is manipulálják a gondolataikon keresztül

2015. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz. A technika megvan rá, de nem olvassák el minden jóskapista emailjét, sz...rnak rá magasról. Ha komoly cégvezető vagy politikus vagy akkor lehallgathatnak, amúgy nincs arra kapacitás hogy minden egyes embert kövessenek.
2015. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetetlen lenne "elolvasni" mindenki emailét, lehet vannak figyelőbotok akik bizonyos kulcsszavakat keresnek és jelentik az emailt, amit valaki elolvas és reagálnak rá
2015. máj. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első kettő gondolom most igazi józan gondolkodású értelmiséginek érzi magát, hogy poénkodik.

Az általad leírtakra van lehetőség, különböző hírszerző csoportok, szervezetek nagy lendülettel folytatnak is ilyen tevékenységet, mint például az NSA, a CIA, vagy a Moszad és az MI6.

Annyi, hogy teljesen más megfigyelés alá esik egy átlagember meg egy komolyabb vezető politikus.

2015. máj. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik egyetemi tanárunk dolgozott matematikusként a magyar nemzetbiztonságnál, és annyit mondott nekünk, hogy titoktartási szerződést írt alá, ezért nem mondhatja el, hogy mik vannak ott, de annyit elárult hogy "mióta ott dolgoztam egy kis ideig, azóta picit paranoiás lettem, és ha fontosabb kutatási eredményem van, amit amerikai kollégával kéne megvitatni, inkább személyesen oda utazok, mert nem teljesen bízom az emailek titkosításában"

ezt mondta matematikusként, vont le a konzekvenciát

2015. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!