Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak ennyire magasztal...

Miért vannak ennyire magasztalva az orvosok és az ápolók? Az egyszerű munkásokkal mi lesz? Nekünk kenyérre alig van pénzünk

Figyelt kérdés

Napi 10 órát kell dolgoznom hétfőtől vasárnapig, folyamatosan túlórákat kell vállalnom, hogy fenntartsak egy 30 nm-es kis lyukat, és emellett maradjon pénzem kaját venni, hetente maximum egyszer tudok rendes kaját enni, a többi napon legtöbbször csak kenyeret eszek vajjal..

Nekünk mikor lesz pénz emelés? Szorgalmasan dolgozok, kidolgozom a belem napi 10 órába és alig kapok valamit.. már nagyon kétségbe vagyok esve mi lesz így, és a híradóban meg nem látok mást sem, mint hogy az orvosok így az orvosk úgy az ápolók a tanárok a rendőrök az anyám kínja mindenki.. mikor lesz oylan hogy a munkás pénzét megemelik anynira, hogy legalább minden nap tudjon rendesen étkezni.. és nem nagy lakásra vagy családiházra vagy plazmatévére meg autóra minden fittyfenére gondolok nem kéne nekem 700 ezer ennyi tapasztalat után sem, de ha már napi 10 órában dolgozok legalább tisztességgel meg tudjam venni a napi betevőt..



2015. máj. 8. 20:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
A közszférában dolgozol? Mert ha nem akkor nem az állam határozza meg a fizetésed. Ha megemeli a minimálbért lehet veszteségessé teszi a vállalatot és kirúgnak.
2015. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy tanulni kellet volna nem pedig cseszni az iskolára...
2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

ma 20:58

vagy nem kéne beszólni.. lehet hogy a suli nem volt az erőségem de 18 éves korom óta tisztességesen dolgozom és szerintem jogom van ahoz hogy napi 10 óra heti 7 napos munkából legyen elég pénzem enni!

2015. máj. 8. 21:06
 4/42 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindegy, hogy mennyit tanult?! Dolgozik! Nem úgy, mint sok tanult naplopó, aki csak melegedni, meg pénzt felvenni jár be a kényelmes irodába.Inkább a dolgos melós érdemelné meg, mint az agyoniskolázott naplopó.
2015. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
40%
Majd a melós is kaphat, ha eleget tüntet és hangoskodik.Meg lehet nézni, apedagógusok, vasutasok mennyit sztrájkoltak, hőbörögtek, aztán csak kaptak emelést .Melós tüntetés hányszor volt?Egyszer sem. Pedig ez lenne a minimum, hogy onnan a felcsúti pénzhegyek mögül észrevegyék, hogy melós is létezik!
2015. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező,te is tipikus példája vagy a tehetetleneknek.

Nem teszel semmit a boldogságodért,csak robotolsz,vársz a csodára,de hogy kinyisd a szád,ó azt már minek. Néma gyereknek....

2015. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

ma 21:40

lehet hogy azért nem tüntetek, mert reggel 7től délután 5ig munkában vagyok, jobb esetben, mert van amikor este 7-8 körül végzek, attól függ menyni túlóra jön össze, mindez hétfőtől vasárnapig, nagyon kevés oylan hétvége van, amikor nem dolgozok, akkor inkább otthon vagyok és pihenek ha nem gond..

2015. máj. 8. 21:54
 8/42 anonim ***** válasza:
71%
Brühühühühü, a szívem szakad meg érted... Lehet ám szidni a "tanult naplopókat", de nem ők esznek vajas kenyeret. Szóval a hiba nem bennük van. Nem tudom sajnálni az ilyen hozzád hasonlókat. Nem tanultál, most sem fejleszted magad, csak várod, hogy állambácsi a segged alá tolja a dolgokat. Meséld már el légy szíves, hogy csak mondjuk az elmúlt 3 évben mit tettél a hőbörgésen kívül azért, hogy jobb legye? Esetleg elvégeztél egy tanfolyamot? Tanultál nyelvet? Semmit? Akkor mégis mitől kellett volna, hogy jobb legyen?
2015. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

ma 22:19

havi 270-300 órát dolgozom és te mit tettél azért hogy jobban élj? kipuskáztál 3 képletet a pad alól? ha nincs diplomám akkor már senki vagyok? ha nincsenek szaros papírjaim akkor már nincs jogom ahhoz hogy legyen pénzem kajára minden nap? ha nem vagyok elég okos ahhoz hogy egyetemet elvégezzek akkor dögöljek éhen még akkor is ha szorgalmasan dolgozok??

tudod te azt milyen 300 órát dolgozni egy hónapban?? fogadni mernék még soha életedben nem dolgoznál napi 8 óránál többet és tipped sincsen milyen..

majd ha egy gyártósor mellett le tudsz húzni egyszerre két műszakot akkor gyere nekem azzal hogy nem teszek semmit a jobb életért..

2015. máj. 8. 22:35
 10/42 PontozzLeHaIgazamVan ***** válasza:
86%
Egyszerű, azért mert az orvosok és az ápolók fontos munkát végeznek. De ne is az orvos kapjon több pénzt, aki életeket ment esetenként, meg a betegségedet gyógyítja meg, hanem a munkások... ugye?
2015. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!