Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek / mi szavazzuk meg...

Az emberek / mi szavazzuk meg újra a kormányokat, pedig ugyanazt ígérik, akkor miért elégedetlenkedünk? Jogos ez?

Figyelt kérdés

Állandóan szidják az emberek az aktuális kormányt. Én azt nem értem meg, hogy akkor miért szavazott rá újra?


A rendszerváltás óta mindkét oldal, gyakorlatilag két pártja váltogatja egymást kormányon. Most az mindegy, hogy anno az SZDSZ-ben volt ma az MSZP-ben van vagy az első kormányba MDF-es volt, ma FIDESZ-es ugyanazok vannak ugyanabba az oldalon levő gyűjtőpártba és ugyanazokat ígérik, az emberek mégis felváltva megszavazzák őket, aztán meg sopánkodnak, hogy nem jó a kormány. Miért ilyenek az emberek?Mi, te, ti tehettek róla. ?


2015. máj. 9. 22:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,jogos.Legalábbis addig az,amíg nincs egy olyan párt,amelyiknek nem a pénzek lenyúlása a fő "programja". Én például minden választáson szavazok,de teszek rá,hogy jobb-,vagy baloldali pártról van szó.Egyszerűen nem tudok más alapján választani,mint hogy kitől várható a legkevesebb sz@r.
2015. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!