Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudom, elég fura kérdés, de...

Tudom, elég fura kérdés, de van itt olyan ember aki 2010-ben a jobbikra szavazott, de a 4 év alatt valamiért kiábrándult belőlük és 2014-ben másra szavazott? Az okot is írjátok le kérlek.

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszik az új mérsékelt vonal.

2014-ben noname pártra szavaztam.

2015. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átszavaztam a Fideszre. Ott ahol élek nem volt esélye a Jobbiknak, viszont nem akartam, hogy az MSZP-s nyerjen, mert már volt elégszer képviselő és polgármester is, annál még az ördög is jobb lenne. Tehát tipikus ellenszavazó voltam.
2015. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
ne szavasztam a jóbikba mer raszisták!!!!4 a hüje komónistába se szavastam hane cask a zórbánra és a fideszre mer ő tete hejre!!!!
2015. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én 2010-ben nem szavaztam rájuk, 2014-ben már igen.

Ennek az az oka, hogy bíztam abban, hogy levetkőzik a turbómagyaros, ostorcsattogtatós, Novák Elődös szánalmas, dilettáns kötözködős, zászlóégetős, cipőbe köpködős polgárpukkasztós stílust.


Az a szomorú ebben, hogy sokan azt hiszik, ez egyfajta magyar "virtus", holott igazából egy magát nemzeti pártnak valló párt ezzel a stílussal szembeköpi a magyarság értékeit.


Én mindig is nemzeti ember voltam, büszke a magyarságomra, az ezeréves magyarországi történelmünkre, ezért soha nem szavaznék az "elmúlt 25 év" pártjaira, mert ezek a bel-és külpolitikájukkal bebizonyították, hogy mindenre alkalmasak, de a magyarság érdekeinek képviseletére nem. Az elszakított magyarságért soha nem álltak ki, az itthoni magyarokat meg elmenekülésre késztetik az országból. Tehát ezt mérlegelve maradt a Jobbik, így 2014-ben rájuk szavaztam, és bíztam abban (főleg Vona utóbbi nyilatkozatai alapján), hogy ezt a betyárkodós turbómagyaros stílust levetkőzik.


De nem. Én azt látom, hogy ez csak duma, és ha Vonát pl. szembesítik azzal, hogy kizárja-e a pártból azt a hülyét, aki meggyalázta a Dunaparti cipő-emlékművet, akkor Vona megint jön a szokásos, klisé válaszával: nem ez a legnagyobb problémája az embereknek bla bla...


Vagyis a Jobbik egy nettő rasszista párt, ahol eltűrik halott emberek gyalázását, miközben nemzeti pártnak állítja be magát. Köszönöm szépen, én ebből nem kérek. 2018-ban én inkább nem szavazok senkire.


Egy nemzeti pártot én úgy tudok elképzelni, hogy felvállalja a haza és a határon túli magyarság problémáit, de úgy, hogy másokkal (zsidókkal, cigányokkal és minden kisebbséggel elfogadó), ha a magyarság érdekeit valaki veszélyezteti, annak keményen odacsap, de egyébként az összefogást, közös értékrendet, humán magatartást folytat, és alapvetően elfogadó párt, politikailag korrekt. És a Jobbik szerintem nem ilyen.

2015. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyébként nekem is ez a bajom gyakran a Jobbikkal. Viszont úgy látom, hogy mostanában kis lépésekkel haladnak a normális irányba.
2015. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18 éves voltam és még nem nagyon volt viszonyítási alapom a dolgaikról.

Most már tudom h ez lenne a lehető legrosszabb választás.

Egy esetleges Jobbik katasztrófával járna az országra nézve.

Pl ott van Volner János az embernek egy sima levelezős értségije van. A diplomája az egy vicc.


[link]


És erre az emberre bíznák a gazdaság politikát ?

Meg Morvai Krisztina lenne a köztársasági elnök az aki kidobta az EU-s zászlót Brüsszelben ?

Meg Novák Előd aki elégette ?

Egy ilyen kormányt senki nem ismerne el! Rajtunk röhögne az egész világ.


Gazdaságilag meg a csőd szélére kerülnénk.

Szóval kösz de többé nem szavazok rájuk.

2015. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az a szomorú ebben, hogy sokan azt hiszik, ez egyfajta magyar "virtus", holott igazából egy magát nemzeti pártnak valló párt ezzel a stílussal szembeköpi a magyarság értékeit."


Ne hazudj!

A magyarok pont ilyenek!

2015. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hátha te normális iránynak nevezed a közmunkások megfigyelését kamerákkal, meg down-kóros, magyar gyerekek kilakoltatását, akkor csak gratulálni tudok.
2015. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!