Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a kormány miéért...

Szerintetek a kormány miéért támogatja annyira a kisebbséget?

Figyelt kérdés
Mennyivel érnek többet ők amikor máshol 3 vagy több gyermekes anyák egyedül nevelik gyerekeiket? És őket le se szarja a kormány!
2010. febr. 24. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy ellentéteket szítson, és akkor okkal szélsőségesezhetnek.
2010. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a "kisebbség" 800.000, vagy akér 1.000.000 szavazó...
2010. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így van, azért mert komoly szavazóbázis, akárcsak a nyugdíjasok.
2010. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a cigány kisebbségről van szó:

Egyrészt, mert nem hajlandók csinálni semmit, éhen halni meg nem hagyhatják őket, másrészt meg tényleg elég nagy, és könnyen irányítható szavazóbázis.


Ha a többi kisebbségről:

Beilleszkednek, és észre sem veszed őket. Emberként élnek, és nem kapnak több támogatást, mint akárki más. Ezt kellene elérni a cigányoknál is.

2010. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahogy írták többen is mert sokan vannak, ráadásul pár1000 forintért megvehető a szavazatuk, ráadásul nem elég h már most is sokan vannak, nagyon gyorsan is szaporodnak szóval lehet építeni rájuk ilyen téren..
2010. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért támogatja mert nagy szavazóbázis. De én úgy tudom és hallottam hogy a romák kevesen mennek el szavazni.
2010. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Azért támogatja mert nagy szavazóbázis. De én úgy tudom és hallottam hogy a romák kevesen mennek el szavazni."


Dehogynem mennek el szavazni, mikor legutóbb is szavazás után sok helyen lakomát rendeztek nekik a szoci aktivisták. Ingyen kaja-piáért a világ végére elmennének... Pfff!


Most meg még jobban el fognak menni, hogy a Maszop a Jobbikkal ijesztgeti őket...

2010. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!