Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-nek miért nem Kunhalmi...

Az MSZP-nek miért nem Kunhalmi Ágnes az elnöke?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal ismertebb, karakteresebb, népszerűbb, és fiatal politukus, népszerűbb lenne a párt is, ha ő lenne a legfőbb "arca". Mondjuk egy 3-5%-ot már csak az ő személye húzna a párton.

Nem is tudom, hogy miért ezt a Tóbiás Józsefet erőltetik, szerintem borzasztó lapos, nem igazán politikusnak való, vele aztán tényleg nem jutnának egyről a kettőre.

Ugyanúgy, ha ezt az Együtt pártot Szigetvári Viktor helyett Juhász Péter vezetné, az is előrébb lenne, az 5%-ot simán súrolná.


2015. máj. 17. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki a mostani végelgyengülésben szenvedő baloldalra akar szavazni, úgyis oda szavaz. Ha parlamenti küszöböt elérő pártra akar szavazni, akkor Együtt-PM koalíció Bajnaival lelépésével meghalt, MLP szintén nem mutat életjeleket. Egy balos szavazónak az a kérdés csupán hogy Gyurcsány, vagy nem Gyurcsány.
2015. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami késik, nem múlik !
2015. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én erre a nőre halál komolyan azt hittem, hogy valami fiatalos nagyi, aztán megláttam Wikipédián, hogy 32 éves. :DD
2015. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a bukott szocipárt élére senki nem nagyon akar állni.
2015. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, egy párt élére nem "ismertebb", "karakteresebb", "népszerűbb", és "fiatal" politikus kell, hanem okos, széles látókörű, emberismerő, szervezőképes és visszafogott ember. Az MSZP éppen azért tart ott, ahol, mert az utóbbi tulajdonságokkal rendelkező embereknek híján van.

Nem mintha a többi párt bővelkedne ilyenekkel. Éppen ezért tart itt az ország.

2015. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!