Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti mivel magyarázz...

Fideszesek, ti mivel magyarázzátok a vasárnapi zárvatartást?

Figyelt kérdés

Itt van néhány általános indok:

Együtt legyenek a családok - A legtöbb bolt, hogy minél kevesebb legyen a veszteség, hamarabb nyit és később zár. Tehát mikor a szülő elindul dolgozni a gyerekek MÉG alszanak, mikor hazajön MÁR alszanak.

Menjen a nép templomba - aki hívő, az eddig is ment, aki meg nem, az nem fog emiatt

Ha van még valami, légyszi írjátok meg, mert érdekel, hogy meg tudjátok-e magyarázni!



2015. máj. 18. 16:53
1 2 3
 1/22 Shai-Hulud ***** válasza:
92%
Harrach hülyeségével, és Semlyén seggnyalásával.
2015. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon kevés olyan fideszes van, aki ezzel önmagában egyetért, inkább a rezsicsökkentés, a Viktor! Viktor! Viktor!, a rohadkommunisták nehogy visszajöjjenek, stb miatt húzzák az x-et nekik, ők pedig szabadon garázdálkodhatnak így.
2015. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Nekem teljesen mindegy hogy zárva van a bolt, vagy nyitva. Meg tudom oldani máskor is a bevásárlást, vasárnap eddig sem mentem boltba, ezután sem fogok. Nem tudom mit kell mindenen ekkora patáliát csapni.
2015. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
78%
KÁDÉENPÉ
2015. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

3-as


"Nekem teljesen mindegy hogy zárva van a bolt, vagy nyitva. Meg tudom oldani máskor is a bevásárlást, vasárnap eddig sem mentem boltba, ezután sem fogok. Nem tudom mit kell mindenen ekkora patáliát csapni"


Attól, hogy te nem jártál el vasárnaponként vásárolni, attól még az ország 2/3-a igen, lefogadom, hogy vidéken élsz...itt pesten, egy kikapcsolódási forma volt a vásárlás és a plázába járás, az, hogy te antiszoc életet élsz és vasárnap nem mozdulsz ki a négy fal közül az meg egyéni szoc. problem.


A másik ami meglepet, hogy régen heti 5 napot dolgoztak az emberek, na most már heti 6-ot, mivel a szombaton már nem délig meg 1-ig vannak nyitva, hanem este 8-ig.

2015. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

"egy kikapcsolódási forma volt a vásárlás és a plázába járás, az, hogy te antiszoc életet élsz és vasárnap nem mozdulsz ki a négy fal közül az meg egyéni szoc. problem."


Budapesten élek, elég nagy gond, ha az emberek a plázákban tudnak "kikapcsolódni". Nem vagyok antiszociális, sőt, rengeteg barátom van, eljárunk kirándulni, színházba, étterembe, természetbe, stb, de semmiképp se a pláza az aduász. Elég nagy szégyen a társadalomra nézve, hogy csak a bevásárlóközpontokban tudják jól érezni magukat, amikor rengeteg kultúrális feltöltődési lehetőség van.


Az meg nem kifogás, hogy sokan 6 napot dolgoznak, mert akkor is kell lennie időnek bevásárlásra. Csak akkor nincs időd, ha nem is akarod hogy legyen. Keresztszüleim 12 óráznak, mégis van idejük a bevásárlásra, úgyhogy ez a nincs idő duma, csak üres fecsegés.

2015. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%

"A másik ami meglepet, hogy régen heti 5 napot dolgoztak az emberek, na most már heti 6-ot, "


És ez miért a kormány hibája hogy képtelen vagy eltartani magad és a családod 5 napi munkából? Mindenki előtt ott a lehetőség arra, hogy ne kelljen 6 napot dolgoznia. Persze ehhez befektetés kell a jövőbe, de az ugye már sokaknak nem megy, csak a sült galambot várják.

2015. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

az haggyán


de mivel magyarázzák a 22óra utánit?

2015. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Sok kommancs most szidja a Fidesz a vasárnapi zárvatartásért, pedig a desokkaljobbvolt Kádár-rendszerben is szombat délben bezárt a Közért, és hétfőn reggel nyitott ki.

Ez is csak egy gumicsont. Senkinek nem tűnt fel, hogy a Paks II-t szorította ki a médiából, közbeszédből?

2015. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

"Sok kommancs most szidja a Fidesz a vasárnapi zárvatartásért, pedig a desokkaljobbvolt Kádár-rendszerben is szombat délben bezárt a Közért, és hétfőn reggel nyitott ki. "


Így van!

Na most 89-ben éppen ezzel a rendszerrel szakítottunk. Kedves(?) kormányunk pedig most éppen ehhez tér vissza, méghozzá igen sok mindenben.

Ha nem vennéd észre, Orbán éppen most építi vissza azt a "desokkaljobbvolt Kádár-rendszert", és teszi tönkre mindazt, amiért az egész "rendszerváltás" történt.


Régóta mondom, hogy Orbánnak az volt az egyedüli baja a Kádár-rendszerrel, hogy nem ő volt Kádár.

De lassan eléri ugyanazt a szintet.

A sok hülye meg még tapsol is hozzá.

2015. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!