Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar társadalom nagyja...

Ha a magyar társadalom nagyja elutasító a bevándorlókkal szemben, miért kardoskodnak néhányan a bevándorlóbarát politika mellett?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 20. 17:28
1 2
 11/15 The Vault Dweller ***** válasza:
47%

A magyar társadalom nagyja elutasító a bevándorlókkal szemben, mert arabot és afrikait maximum csak fotókon láttak, és beveszik a szöveget, hogy a bevándorlás káros, pedig atyaúristen, dehogy.


A szomszédaim feketék, a munkatársaim közt szintén ku,r.va sok afrikai van, arabokkal törökökkel és kurdokkal együtt, vegyesen, Ausztráliában meg amikor angolul tanultam, a csoportomban én voltam egyedül fehér, a többi osztálytársam vagy koreai volt, vagy török, vagy iráni, vagy libanoni. A helyi italboltban, ahová járni szoktam a sörválaszték miatt, muszlimok szolgálnak ki.


Soha, semmilyen konfliktusom nem volt sem ezekkel az emberekkel, viszont volt már problémás angol és magyar szomszédom. Egyszer egy munkatársam megfenyegetett, hogy elvágja a torkom, na ő speciel pont magyar volt (nem, nem cigány). Persze láttam már fasfszkalap módra viselkedő arabot, egyet ki is rúgtak a cégtől, mert folyton minden ok nélkül üvöltözött az alatta dolgozókkal, na de láttam minimum ugyanennyi bunkó és közveszélyes magyart, angol és ausztrált is.


Nagy-Britannia a legjobb példa arra, hogy nagyon előnyös a bevándorlás. Sírnak ugyan a csököttek, hogy jajj, bebűnöznek a bevándorlók, közben a bűnözés 30 éve nem volt ilyen alacsony. Azt nyekegik, hogy elveszik a munkát, holott a munkanélküliség kisebb, mint 10 éve, amikor kevesebb volt a bevándorló. Az is hazudják a xenofóbok, hogy lenyomja a bevándorlás a béreket, hát ez sem igaz, a bérek vásárlóereje válság előtti felett van.


Tessék megnézni Svájcot, vagy Szingapúrt, mindkettő mintagazdaság, alacsony adókkal, és magas bérekkel, és a lakosság kb. 20%-a bevándorló.


Tessék megérteni, hogy öregszenek el a társadalmak Európában, és úgy kell fiatal munkaerő, mint egy falat kenyér. Majd amikor (és nem ha) Magyarországon már olyan sok lesz a nyugdíjas, hogy képtelen lesz az aktív lakosság eltartani őket, lesz majd k.u,rva nagy sírás, meg fogaknak csikorgatása, csak akkor, már késő lesz a bevándorlókat becsalogatni, mert már mind a jobban teljesítő országokban lesznek, a magyar fiatalokkal együtt.

2015. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert mindig is voltak marhák, akik megpróbáltak széllel szemben h*gyozni.
2015. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

Igen, semmi baj a bevándorlókkal, valószínűleg azért lett Berlin két kerülete is egy mini pokol (Neukölln és Kreuzberg). Marseille kb. 40%-a bevándorlókból áll, a bűnözés felfutott, és kialakultak a maga no-go zónái. Egyébként linkelnétek nekem valami hivatalosat, ami azt támasztja alá, hogy Nyugaton tiszta siker a bevándorlás?

Egyébként szerencsére a magyarok nagy százaléka elutasítja, hogy ide korlátozások nélkül bármiféle nem európai elem bekerüljön.

2015. máj. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szederpiros válasza:

A kérdésben hivatkozott kutatás _menedékkérőkről, menekültekről szól, _nem bevándorlókról.


Ami az előbbit illeti, a háború elől menekülő emberek befogadása az emberi élet védelméből következik, és mint ilyen nem azért érvényes, mert a többség ezt gondolja, hanem azért, mert civilizált embernek tartjuk magunkat.

2015. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit kívánsz nekem, nem befolyásolja a jövőt.
2015. aug. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!