Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány évet jósoltok még az...

Hány évet jósoltok még az országnak?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, gimis. Érdekel a politikai, szoktam is olvasgatni, tanárokkal is beszélni (persze órán kívül, mert amúgy "Nem politizálunk órán") Szerintük is egyre szarabb minden, közoktatás teljesen intengrált lett, minden egyes elhasznált krétát fel kell írni, nem is beszélve Hoffman Rózsa pedagógus beosztásáról (pedagógus 1, pedagógus 2), stb. Ugyebár egy ország jövője az oktatás, a mostani kormány meg inkább szakmunkás országot akar nevelni a mostani gyerekekből, ellehetetlenítve azokat, akik nincsennek annyira anyagilag elengedve, hogy felső oktatásba menjenek. Nekem speciel nincs affinitásom, se kedvem hogy egy autószerelő műhelyben robotoljak, vagy asztalosként. Inkább jogi pályán helyezkednék el, de ponthatárokat folyamatosan fel emelik. Hány évet jósoltok még az országnak, ha 2018ban is a FIDESZ-KDNP nyer?

2015. máj. 20. 20:37
1 2
 1/19 Ak0sgfx ***** válasza:
36%
Én egy évet jósolok meg.
2015. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
ennél rosszabb helyzetben is volt az ország mégis kibírta eddig. ne írd le ilyen könnyen a magyarokat.
2015. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem így működik, Magyarország még nagyon sokáig létezni fog.

Évtizedekig fog még rohadni, mire teljesen kiszenved.

Nézd meg például Bulgáriát vagy valamelyik balkáni államot. Azok még elég messze vannak tőlünk, szóval van hova lecsúszni.

2015. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem sok eszed van 16 éves létedre. Komolyan azt gondolod hogy ha 2018-ban a Fidesz nyer akkor Magyarország eltűnik a föld színéről? Vagy mit hiszel, mi fog történni?
2015. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Jól kell tanulni, és akkor elérheted az álmodat. Nem itt kell sírni. Sok főiskolás, egyetemet végzett, diplomás ember van Magyarországon, ezért kellett ezt így kialakítani.
2015. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 schocko ***** válasza:
74%
Pedig a jövő épp a jó szakmunkásoké, nagyon sok hiányzik belőlük szerte a világban...egy jó szakmunkás már most is sokkal többet tud keresni, mint a legtöbb diplomás...nem mindenki a rosszat akarja, csak éppen előbbre kellene nézni az orrunknál, illetve tájékozódni...
2015. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Addig oké hogy nem mindenki a rosszat akarja, de hadd döntsem már ÉN el hogy mi akarok lenni. Nem tudom láttátok-e már az új tankönyveket.. Aki meg azt írta, hogy mit gondolok hogy 18' után eltűnik az ország: [link]
2015. máj. 20. 21:02
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

A születésed előtti években ugyanilyen kérdéseket tettünk fel: meddig lehet ezt még bírni? Mi lesz így az országgal?


Nem lesz semmi, bárki is jut hatalomra, az ország megmarad.


Tanulj, ha nincs kedved a melóhoz, de egy jó autószerelő vagy asztalos nagyon is jól kereshet, az én konyhabútoromat egy ismerős asztalos készítette, 600 ezer forintot kapott csak ezért a munkáért (számla nélkül, zsebbe) és emellett tele van megrendeléssel. A jó szakmunkás nagyon keresett, itthon is, de külföldön is.


Arról nem is beszélve, hogy az összes xarsággal együtt is jobb a Fidesz mint a Böszméék voltak.

2015. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

"Arról nem is beszélve, hogy az összes xarsággal együtt is jobb a Fidesz mint a Böszméék voltak."


Nem.

Böszméék alatt nokiás dobozokban loptak rejtőzködve, most meg még büszkék is rá, mert ők sikeres emberek és a sikeres emberek megérdemlik, hogy lopjanak és még több pénzük legyen.

2015. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
nem láttam az új tankönyveket, de elsősorban a tanártól kell tanulni nem egy könyvtől.
2015. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!