Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lenne, ha...

Ak0sgfx kérdése:

Szerintetek jó lenne, ha Kunhalmi Ágnes lenne az MSZP elnöke és a frakcióvezetője?

Figyelt kérdés
A haverom nagymamája azt szeretné, ha Kunhalmi Ágnes lenne az elnök és a frakcióvezető az MSZP-ben, mert szerinte jól vezetné az MSZP-t. Akik szeretik Kunhalmi Ágnest és az MSZP-t, azok elmondhatják a véleményüket.

2015. máj. 21. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ebből a Kunhalmiból nem nézek ki semmi jót, nekem erről a nőről mindig hatalom és a pénzéhség jut eszembe.

Meg alapból MSZP...

2015. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"... mert szerinte jól vezetné az MSZP-t"

Meg az is lehet, hogy nem. Kunhalminak egyetlen óriási előnye van a korábbi vezetőgárdával szemben: az, hogy szimpatikus. Fiatal, csinos nő, ráadásul az "eemútnyócév" botrányaihoz sem kötődik annyira a személye, mint mondjuk Mesterházy Attilának. A pártelköteleződés nélküli mezei szavazónak nem fordul fel a gyomra attól, ha meglátja a képernyőn, ami az MSZP-vezérkar nagy részéről nem mondható el.

Ebből a szempontból tehát jobb vezető lenne, mint a mostaniak, de nem tudhatjuk, a vezetői kvalitásai milyenek. Lehet, hogy ebben Tóbiás József jobb, bár az eddigi eredményei nem sok jót mutatnak. Igaz, az MSZP jelenlegi helyzetében az is nagy eredmény, hogy még létezik a párt és legalább egy éve nem vált ki belőle új szervezet.

2015. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ki lenne az elnöke, annyi nekik.
2015. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb lenne, nekem is ő a kedvencem az MSZP-ből. Egyéni kerületében is szép eredményeket ért el, 56 szavazattal maradt el a fideszes jelöttől :)

Bár én inkább LMP szavazó vagyok, de egy Kunhalmi vezette MSZP-re is szívesen szavaznék, de csak abban az esetben, ha esélyes kihívója lenne a Fidesznek. Ha úgy mérnének, hogy Fidesz 35% Jobbik 27% MSZP 18% DK 10% LMP 7%, akkor az LMP-re szavaznék inkább.

Esetleg ha közös baloldali főpolgármester-jelölt lenne, akkor is rá szavaznék, erről írtam már ki itt egy kérdést.


Egyébként fiatal is, de a stílusában van nekem egy olyan "nagyis" beütés :)


A jelenlegi MSZP-vezetés egyébként nagyon visszataszító számomra(Tóbiás, Mesterházy, Gőgös, stb.)

2015. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Schiffer András vagy Szél Bernadett lenne jó miniszterelnöknek ?
2015. máj. 21. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :)
2015. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szél Bernadett jó lenne miniszterelnöknek, Kunhalmi Ágnes is jó lenne miniszterelnöknek :D
2015. máj. 21. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szó-szó, illik az Mszp hez. Ugyan olyan mocsok.
2015. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!