Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért minősítik kulturálatlann...

Miért minősítik kulturálatlannak meg mindennek azokat, akik undorítónak tekintik az LMBTQ-s dolgokat, de nem akarják megégetni / lecsukni / heterová nevelni ezen dolgok művelőit?

Figyelt kérdés
Ez olyasmi, mint hogy Józsi az almát szereti, Róbert meg a banánt, és Róbert kezdi a tamtamot verni, hogy a másik miért nem szereti a banánt.
2015. máj. 22. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%
Mert aki ezeket sem megégetni sem lecsukni nem akarja az nem rendelkezik emberi kultúrával.
2015. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Előbb tisztázzuk le mit értesz LMBTQ-s dolgok alatt (mert rendszeresen összemosnak mindent mindennel e témakörben), és akkor tudok rá válaszolni.
2015. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Elhitették velünk (már akivel) - mert brit tudósok azt mondták - hogy a homokosság és a többi hasonló aberráció nem betegség, így sokan azt tartják haladónak, ha elfogadsz minden ilyen perverziót csípőből, ha meg nem, akkor minimum náci vagy.
2015. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Miért minősítik kulturálatlannak"

Egyéni vélemény, ennek csoportnak ez, annak az, harmadiknak megint más...


"de nem akarják megégetni..."

Mégis miért kéne az egyéni nézeteket ráerőltetni másokra? Ki érzi annyira felsőbbrendűnek magát, hogy csakis az ő eszméi számítanak, és minden más hibás?

2015. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindent, ami oda tartozik, az egyszerű melegházasságtól kezdve az extrém transszexuális dolgokig. Akik békésen ellenzik a melegházasságot, meg undorítónak, betegesnek találják az egészet, de tolerálják őket, azokat lehordja az ellentábor még józanabbnak kinéző tagjaival együtt minden kulturálatlan csürhének, jól megmondó stílusban, hogy nyugaton kulturáltabbak ilyen témában az emberek, hogy nem csak tolerálják az LMBTQ-sakat, hanem elfogadják, ellenben "keleten", a magyarok, oroszok meg főleg a lengyelek "középkori" színvonalon vélekednek a kérdésről.
2015. máj. 22. 17:17
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"Ki érzi annyira felsőbbrendűnek magát, hogy csakis az ő eszméi számítanak, és minden más hibás?"


Én.

2015. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont ma 17:17


Na, úgyis túl magas a százalékom:

Az LMBTQ nem betegség. Innentől kezdve szerintem jogos a felháborodás ha valaki betegségnek titulálja.

A melegfelvonulást sosem szabadott volna engedélyezni, igenis lehetett volna ismerni _mindkét_ tábor szélsőségeseit.

A melegfelvonulási résztvevőkkel rohadtul nem kéne összemosni sem a heterókat sem az LMBTQ-kat (ahogy azt szokták itt).

A melegházasságnak meg nagyobb a füstje mint a lángja. Mindkét oldalon megintcsak...


Most mondanám, hogy a Fradi tábor előbb fog az újpestiekkel ölelkezni, mint ez a két csoport, de a szurkolói kártya következtében ez össze is jött :-D

2015. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"de nem akarják megégetni... "


A legnagyobb butaság lenne megégetni őket, amíg vannak kitermelhető bányák.

2015. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom velük, de ez a túlzott propagálás már sok. Szeressék egymást, éljenek boldogan, de én sem fogok utcára menni, hogy én meg ezt meg azt szeretem. Ez magánügy.
2015. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amíg otthon, vagy szórakozóhelyeiken kapják le egymást, vagy véletlenül, magánbeszélgetés során jön elő a téma, addig nincs bajom velük, csak a házasodni meg vonulni akaró homokosoknak szólok be ...
2015. máj. 22. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!