Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha olyan nagy társadalmi...

Ha olyan nagy társadalmi kérdés a homoszexualitás, akkor miért voltak kevesen a felvonulók és az ellentüntetők is a prideon?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy tűnik, mintha ennek az egésznek nagyobb lenne a füstje, mint a lángja, és csak néhány, feltűnési viszketegségben szenvedő és a média próbálna egyáltalán ügyet csinálni belőle.

#tüntetés #felvonulás #LMBTQ #unalomba fulladás
2014. júl. 5. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

1: Mindenki a Wimbledoni női döntőket nézte.

2: Mindenki a Forma-1-et nézte.

3: Mindenki a foci vébé délutáni meccsét nézte.

4: Senkit nem érdekel, de a liberális média szeretné nagynak láttatni, hogy lássák, mekkora támogatottsága van, az ellentüntetők számát pedig minél alacsonyabbra megadni, hogy kicsinyítsék a súlyukat. Amikor 2006-ban volt az első tüntetés szeptemberben emlékszem azt mondták a tévében, hogy 1500 ember volt a Kossuth-Téren. Ehhez még egy nullát kellett hozzáadni. Ezért mentek többek közt a MTV székházhoz. A média mindig nagy füstöt generál, mivel azok, akik őket fizetik ezt várják el tőlük.

2014. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Homoszexuálisok többsége nem úgy éli az életét, hogy rózsaszín angyalnak öltöve rázza a pi-cs-áját... Ez ugyanis biztosan nem segíti elő az elfogadtatásukat...
2014. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Mert az embereknek van 1000 fontosabb dolga, mint kimenni oda és ellentüntetni.

De attól még ellenezheti a többség a felvonulást.

2014. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van, én sem vagyok oda érte, mégsem mentem ellentüntetni. Az ottlakóknak részvétem.
2014. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Engem sem érdekel igazán, a kisebb gondom is nagyobb ennél, nem is tudna a kutya sem róla ha a mocskolódással, antimagyarkodással, provokálással próbálnák "népszerűsíteni" szerintem.


Meg hát sok embernek szintén nagyobb gondjai vannak ennél.

2014. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

" ha a mocskolódással, antimagyarkodással, provokálással próbálnák "népszerűsíteni" szerintem."


* helyesbítés: ha nem a mocskolódással, antimagyarkodással, provokálással próbálnák "népszerűsíteni" szerintem.

2014. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszhoz tegyük hozzá, további pontként, hogy meleg volt....
2014. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fGhw39-84th válasza:
94%

"Kicsit úgy tűnik, mintha ennek az egésznek nagyobb lenne a füstje, mint a lángja, és csak néhány, feltűnési viszketegségben szenvedő és a média próbálna egyáltalán ügyet csinálni belőle."

jaja, pedig nagyon hangosan ordították, hogy 'mocskos buz.k! mocskos buz.k!' De alig volt ott pár fiúcska fekete polóban. A kordonon bellül kb. 1o ezren voltak.

2014. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!