Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencről több,...

Gyurcsány Ferencről több, MSZP-s politikus nyilatkozta, hogy szeretne visszatérni a politikába, és készíti is a visszatérését, amit egyre türelmetlenebbül vár. Mit gondoltok, hogy befolyásolna ez az MSZP népszerűségét?

Figyelt kérdés
Minden más vélemény a témával kapcsolatban jöhet:)
2010. febr. 25. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, de remélem, drasztikusan csökkenti.
2010. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem, hogy befolyásolja. Az mszp-nek arra kell készülnie, hogy hasonlóan a jobbikhoz, 10-18 százalék körüli középpárt lesz. Most gyorsan jöjjön ide d20+3 jobbikos, és magyarázza el, hogy ők már 110 százalékon vannak, én meg zsidó vagyok.
2010. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
kurvä anyját
2010. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Én őszintén megmondva csak akkor szavaznék az mszp-re ha Gyurcsány visszatérne,Kiemelkedő képességű politikusnak tartom,néhány év múlva vissza fogja sírni a magyar társadalom ebben biztos vagyok.
2010. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,én azt hittem,hogy miután lemondott,meghúzódik a háttérben...de nem,úgy látszik,itt tényleg mindenki pofátlanul lophat...kivéve a becsületes kisember.:P
2010. febr. 25. 17:33
 6/17 anonim ***** válasza:

Gyurex nem pusztán egy MSZP s politikus.

Ő egy irányvonal egy mainstreem a nagytőke nagykövete a parlamentbe.

2010. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Orbán és a Fidesz valósággal retteg tőle,igazi hadvezér.Ha ő lenne a baloldal miniszterelnök jelöltje akkor akár még a választásokat is megnyerhetné a baloldal.
2010. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hogy aggódtok az MSZP népszerűségéért. Azt hittem, a jobboldalon már leírták a pártot :)
2010. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

,,néhány év múlva vissza fogja sírni a magyar társadalom ebben biztos vagyok."


Pelikán József gátőr szavaival élve: ,,Hát, erre azért nem mernék megesküdni.":)

2010. febr. 25. 17:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Visszasírni? Egyre több zugkocsmában van net? Remélem börtönbe kerül hamarosan, odavaló néhány hasonszőrű barátjával.
2010. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!