Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mi szóltok? Kizavartak...

Ehhez mi szóltok? Kizavartak egy szoptató anyát a McDonald's - ból.

Figyelt kérdés

[link]


Kissé elfogult vagyok, lévén nekünk is van egy kisgyerekünk. Értem én, hogy nem épp a legjobb helyszín megetetni a kicsit egy zsúfolt gyorsétteremben, csak valahogy nem értem, hogy lehetséges ez ebben a baromi nagy toleráns világban?


Ha egy "meleg" pár csókolózik, vagy tán ugyanaz az anyuka egy másik nővel biztos nem merték volna kivezettetni.


Olyan álságos ez az egész másságtisztelet és tolerancia - dömping.



2015. máj. 22. 18:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%

Hát, őszintén szólva én azon a médiacirkuszon vagyok felháborodva, amit rendeztek ez miatt. Amíg én eszek, kruvára nem azt akarom nézni, hogy egy "anyuka" a gyerekét eteti.


Vannak különböző megoldások, nem kell feltétlenül közszemlére tenni a tőgyeket.


Ha meg mégis elfogadottá válik, akkor én is elviszem a barátnőmet egy mekibe és jól meghúzom az egyik asztalon. Hiszen ugyanolyan természetes dolog, mint a szoptatás.

2015. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Rubicon87 ***** válasza:
23%

" ma 18:17"


biztos szép családban nőttél fel ha ez neked ugyan olyan természetes mint egy szoptatás.

2015. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
89%
Engem zavarna. El lehet menni, mondjuk a mellékhelységbe, ahol van pelenkázó meg miegyéb ahol megetetheti. Persze, természetes dolog, ahogy a hugyozás is, mégse állok neki az étterem közepén letolni a gatyámat és kiengedni a fáradt gőzt.
2015. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindent a maga helyén kell csinálni. Ha étteremben lennék, se szoptató anyára, se homogén csókolózókra, se heteró csókolózókra nem vagyok kíváncsi. Anyuka tudta, hogy meg kell etetni a gyereket, még is bement vele a mekibe. Az összes önkormányzatba, a plázákba van pelenkázó helyiség, ahol megszoptathatja a gyereket. Egyébként nekem is van 3 lányom.
2015. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%

1. Felelősségteljes, szoptatós anya eleve be nem teszi a lábát McDonald'sba.

Az ott árusított "kaja" már a legyártása pillanatában veszélyes hulladéknak minősül.


2. a kaját helyben fogyasztó vendégeknek joguk van nyugodtan étkezni úgy, hogy a levesükbe nem lóg be más nők emlője.

Tekintettel kell lenni a többségre.

2015. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a csókolózó párokat is ki kellene vezetni minden nyilvános helyről.
2015. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%

Kizavarták, kiutasították, kidobták, többnyire ilyen formában van közölve a dolog, de mondjuk nehezen tudom elhinni hogy ilyen durván történt volna az eset.


Szerintem is a média fújja fel a dolgot, ha tévednék akkor elnézést.

2015. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom én sem tartom e legjobb választásnak a gyorsétteremben való szoptatást, meg eleve a McDonald's - ban étkezés sem a szokásom, de amúgy vaskalapos konzervatívként úgy vélem, ha valahol van helye a toleranciának, akkor a szoptatás éppen az. Amúgy szoptatás közben - hacsak nem egész közelről figyeli valaki - alig látszik valami a női mellből. Rajta van a gyerek ugyanis.
2015. máj. 22. 18:32
 9/41 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sz__r!


Most komolyan.....


Egy gyorsértterembe kajálni mennek az emberek nem azért ,hogy mást nézen amig "eteti" a gyerekét.

Meg azért a csokólozás is gáz dolog.


Meg nem is értem ,hogy minek ment el 10-20 bögyös milf tiltakozni EZÉRT!?


OOPSZ....


Ennyi erővel a WestEnd közepén elkezdek masztizni és ha kiküldenek meghívom a nimfó haverjaimat ,hogy "tiltakozunk".


Ez kb. ilyen dolog.......

2015. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már a babaszoptatás és a szexuális dolgok vagy az ürítés összehasonlítását. A szoptatás etetés, így eszik a gyerek. Nem szerencsés nagyközönség előtt, de attól az még evés.


Ha valaki ez a szexuális tevékenységével vagy a WC használattal méri össze, azzal valami gond van.

2015. máj. 22. 18:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!