Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok így a magyar...

Csak én vagyok így a magyar szélsőjobboldallal?

Figyelt kérdés

Rengeteg dologban egyetértek velük, az, hogy cigányok félholtra vernek embereket aztán néhány hónap után szabadlábon vannak baromira nem normális állapot, a bevándorlást is lehetne valamilyen mértékben korlátozni ha már így is folyamatosan sötétül az átlag bőrszín Mo-n és rendkívül túlkínálatos a munkaerőpiac.


De ugyanakkor vannak dolgok, amik érthetetlenek számomra pl a Hitler iránti rajongás, ha van is igazságtartalma az összeesküvés elméleteknek, akkor is érthetetlen mitől ilyen nagy példakép, a tevékenységei (a VH meg a Holo is) pont, hogy hasznára vált ezeknek az állítólag a világot a háttérből uraló bankár családoknak, azoknak akiket meg kinyírt a nagy-részük ugyanolyan átlagemberek voltak mint mi.


A másik ez a nagy keresztyénkedés. Ha a melegek jogai ellen kell érvelni, akkor örömmel idézik a bibliát és egyből baromi fontosak a konzervatív keresztyén értékek, amúgy a nagy részük kb magasról tesz Krisztus tanításaira.


A másik gyakori érvük a "meleg szexből nem lesz gyerek", most nem azért, de ne próbálja már bemesélni senki, hogy a 21. században a szex az esetek nagy részében nem szimpla örömforrás, mintsem az amúgy is túlnépesedő emberiség túléléséért folytatott tevékenység. Ezzel az erővel nem az is minimum "aberrált" vagy "deviáns", aki jobban szereti szájba vagy fenékbe?


(amúgy heteró, keresztyén, fehér ember vagyok, csak azért írom ezt le, hogy véletlenül se jöjjön elő semmilyen hülye érv, hogy csak azért mondom mind ezt mert... bla bla bla)


2015. máj. 23. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%
Magyar szélsőjobboldal nincs. Néhány fiatal van, aki Hitlert élteti, de ők sincsenek túl sokan.
2015. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%
Legalább te azok közé tartozol, akik észreveszik az ellentmondásokat, és nem a tömeggel bólogat. Helyes. Egy darabig én is foglalkoztam a jobboldallal, és rájöttem, hogy az egész egy nagy ellentmondásos katyvasz. A bal úgyszintén. El kell engedni a füled mellett a demagóg hülyeségeket, és a számodra fontos dolgokra összpontosítani.
2015. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!