Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok így a magyar...

Csak én vagyok így a magyar szélsőjobboldallal?

Figyelt kérdés

Rengeteg dologban egyetértek velük, az, hogy cigányok félholtra vernek embereket aztán néhány hónap után szabadlábon vannak baromira nem normális állapot, a bevándorlást is lehetne valamilyen mértékben korlátozni ha már így is folyamatosan sötétül az átlag bőrszín Mo-n és rendkívül túlkínálatos a munkaerőpiac.


De ugyanakkor vannak dolgok, amik érthetetlenek számomra pl a Hitler iránti rajongás, ha van is igazságtartalma az összeesküvés elméleteknek, akkor is érthetetlen mitől ilyen nagy példakép, a tevékenységei (a VH meg a Holo is) pont, hogy hasznára vált ezeknek az állítólag a világot a háttérből uraló bankár családoknak, azoknak akiket meg kinyírt a nagy-részük ugyanolyan átlagemberek voltak mint mi.


A másik ez a nagy keresztyénkedés. Ha a melegek jogai ellen kell érvelni, akkor örömmel idézik a bibliát és egyből baromi fontosak a konzervatív keresztyén értékek, amúgy a nagy részük kb magasról tesz Krisztus tanításaira.


A másik gyakori érvük a "meleg szexből nem lesz gyerek", most nem azért, de ne próbálja már bemesélni senki, hogy a 21. században a szex az esetek nagy részében nem szimpla örömforrás, mintsem az amúgy is túlnépesedő emberiség túléléséért folytatott tevékenység. Ezzel az erővel nem az is minimum "aberrált" vagy "deviáns", aki jobban szereti szájba vagy fenékbe?


(amúgy heteró, keresztyén, fehér ember vagyok, csak azért írom ezt le, hogy véletlenül se jöjjön elő semmilyen hülye érv, hogy csak azért mondom mind ezt mert... bla bla bla)


2015. máj. 23. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%

Hitler utána rajongók azok a neonácik. A bogár-rovar elmélet itt is mérvadó, minden neonáci szélsőjobbos, de nem minden szélsőjobbos neonáci.


Kereszténykedés: én magam nem vagyok keresztény, ha egy templomba bemegyek is csak mint látogató megyek be, eszem ágában sincsen egy misére se beülni. A keresztényi tanítások helyett meg a jogállami elveket vallom; de ettől függetlenül szerintem (ismétlem: szerintem) nem normális a homoszexuális kapcsolat, de úgy vagyok vele, hogy szíve joga eldönteni, hogy mit akar az egyén az élettől szexuális téren: de ez maradjon a hálószobába.

2015. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

"bevándorlást is lehetne valamilyen mértékben korlátozni ha már így is folyamatosan sötétül az átlag bőrszín Mo-n és rendkívül túlkínálatos a munkaerőpiac."


Szokjunk már le erről a bevándorlásosdiról! Mert mióta Orbán bedobta ezt a gumicsontot a médiába, azóta sajnos tömegesen nyalják be ezt a hülyeséget, miközben Magyarországra alig érkezik olyan menekült, aki ténylegesen is itt akarna letelepedni.

De most komolyan, hány feketét meg arabot látsz, aki sorban áll magyar cégeknél munkáért, és "elrabolja" azt a magyarok elől? Mert én eggyel sem találkoztam még! Igen vannak afrikai és közel-keletiek nálunk évekig, de ők jobbára egyetemisták, főiskolások, akik haza is mennek az esetek 99%-ában, ha befejezték a tanulmányaikat.

Magyarországon messze rosszabb az életszínvonal és az elhelyezkedési lehetőségek is mint mondjuk Németországban, Franciaországban, Nagy-Britanniában, ne legyünk már ennyire hülyék, hogy elhisszük, hogy vannak "megélhetési bevándorlók" Magyarországon!

2015. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindkét oldal leghangosabb (legostobább) kürtölői be akarják vonni a vallást a politikába. Elfelejtik, hogy a katolikus kereszténységben a pápa az úr és a tanításainak köze nincs azoknak a gyűlölködésekhez, amiket a hangosabb egyének tanúsítanak.

DE az is baj, hogy a liberálisokra is rá lehet húzni a hasonlatod:

"Ha a melegek jogai mellett kell érvelni, akkor örömmel idézik a genetikát és egyből baromi fontosak a liberális értékek, amúgy a nagy részük kb magasról tesz a liberalizmusra és a homoszexuális kialakulásának okaira."


Mint például az előbbi kérdező, aki büntetné azt, aki tiltja a homoszexualitás tudományos úton való megközelítését. Hát mondom, az baromira liberális.


Szóval mindegy melyik oldal, csak azt kell látni, hogy ennek az egész felhajtásnak a legnagyobb vesztesei pont a melegek.

2015. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

"A másik ez a nagy keresztyénkedés. Ha a melegek jogai ellen kell érvelni, akkor örömmel idézik a bibliát és egyből baromi fontosak a konzervatív keresztyén értékek, amúgy a nagy részük kb magasról tesz Krisztus tanításaira. "


Ez így, ebben a formában nem igaz. Én például ősi magyar napvallású vagyok és teljesen leszarom a keresztények bibliáját.

2015. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

"Én például ősi magyar napvallású vagyok és teljesen leszarom a keresztények bibliáját."


A kereszténység legalább egy valódi vallás nem egy olyan, amit a rendszerváltás után találtak ki a paneltáltosok...

2015. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Szokás szerint kevered a pártokat a kurucinfóval.
2015. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

"A kereszténység legalább egy valódi vallás nem egy olyan, amit a rendszerváltás után találtak ki a paneltáltosok..."


Nem valódi abban semmi sem.

2015. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

"A másik ez a nagy keresztyénkedés. Ha a melegek jogai ellen kell érvelni, akkor örömmel idézik a bibliát és egyből baromi fontosak a konzervatív keresztyén értékek, amúgy a nagy részük kb magasról tesz Krisztus tanításaira. "


Szélsőjobboldaliak nem feltétlenül keresztyének. Sőt, merem állítani hogy a keresztyének többségét hidegen hagyják a melegek, hogy ilyen paradoxonnal éljek :)


"az amúgy is túlnépesedő emberiség túléléséért folytatott tevékenység."

Ezt a mondatot kiragadom a környezetéből, mivel túlnépesedés nem Magyarországon van, hanem Afrikában, Ázsiában főleg...

2015. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Álljunk csak meg egy kicsit, az álnemzeti Jobbikot ne mosd össze az igazi nemzeti oldallal ami ugye a Szálasi féle hungarizmus. A Jobbik lefekszik mindenkivel ha a politikai érdek úgy kívánja, még a magyargyilkos törökkel és tatárral is, sőt még a zsidóknak is akiknek Vona küldözgetett sajnálkozó levelet a holokauszt emléknapján, ez egy valódi nemzeti pártnál elképzelhetetlen lenne.

A másik ha a Hitler imádatot a Jobbikkal mosod össze nem tudod mit beszélsz. A Jobbiknak köze nincs se Hitlerhez se a nácizmushoz, tisztában kéne lenni a politikai fogalmakkal ;)

A kereszténységgel kapcsolatba megvédeném a Jobbikot ugyanis igazi keresztények a mai világban nincsenek - ugye az nem keresztény aki az agyoncenzúrázott, milliószor átírt Biblia áltanításait szajkózza. Vannak persze ilyen Jobbik, Fidesz, KDNP féle műkeresztények de ők nagyon messze állnak az eredeti krisztusi tanításoktól :)

2015. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Csak hogy tisztázzuk, Magyarországon parlamentbe nincs szélsőjobboldali párt. Szélsőbaloldalt a komunizmusnak képzeld el, szélsőjobboldalt meg a fasizmusnak.
2015. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!