Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, miért imádjátok a...

Fideszesek, miért imádjátok a kormányt?

Figyelt kérdés
Mik azok a tettek, amik miatt elvakultan, feltétel nélkül ragaszkodtok OV-hoz és a Fideszhez?

2015. máj. 23. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Mert a Miniszerelnök Úr egy igazi MAGYAR! A sok libsibolsi elakarja adni az országot! Az ország rengeteget fejlődött, csökkent a rezsi, nemsokára EU vezető gazdasága leszünk!
2015. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy miben fejlődött az ország?
2015. máj. 23. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Lemaradásban! Nem elég ez? Telhetetlen tuskó libsi!
2015. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, persze, megteszi
2015. máj. 23. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én bíztam bennük, de már csalódtam. Rá kellett jönnöm, egyik sem jobb a másiknál.. Az Orbán meg egyenesen becsavarodott. Most egyik párt sem tetszik, semmit nem tudnék már elhinni, nem is értem miért kell szavazni, úgyis csak saját zsebre "játszanak", az ország meg temeti magát.
2015. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
mer orbán tete hejre az országot hoyg joban éjünk és el külte a pusztitot aki meg csinálta az álam adóságot 8 év alat.. meg el csökentete a rezsit és jo let a köszbiztosnág. ezér szeretem a fideszbe szavazni :))
2015. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6/6 Troll vagy, vagy csak nem tudsz írni? Amúgy meg igen, visszafizették az adósságot. Azt, amit az első Orbán-kormány idején halmoztak fel. A másik meg ez az "elmúltnyolcév" cucc. Akárhányszor érvelni kéne a Fidesz mellett, mindig ezzel jönnek. Igen, az MSZP is leégette magát és ők is loptak, de nagyságrendekkel kevesebbet, mint a Fidesz.
2015. máj. 23. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez azért most beb*szott, ez k*rvára beb*szott.

Szerinted a Fidesz többet lopott mint az Mszp? Egyáltalán lop?

Ha jól emlékszem Orbán Viktor megadta a kettős állampolgárságot a külföldi magyaroknak, míg Gyurcsány gyűlöli a külföldi magyarokat, mert "elveszik a munkánkat".

És az mszp kormányzása alatt rengeteget fejlődtünk vissza.

És most ezt kell újra építenünk nekünk, a fideszeseknek, és a Fidesznek.

Amit a baloldal tönkre tett.

Az EU kiakar minket zsákmányolni, a menekülteket egy 10 milliós országba akarják rakni? Hát ezt a Junckert lekéne fejezni komolyan. Amekkora idióta megérdemli.

2015. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg egyik libsi se merje leírni hogy nincs demokrácia, főleg te kérdező miután lemerted írni egyáltalán azt hogy "K*pd be Viktor!"

K*pd be te, b*szódj meg!

2015. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!