Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hápognak a jobbikosok...

Miért hápognak a jobbikosok ha valaki nem értenek velük egyet, miközben szétszidják a más párt szimpatizánsait?

Figyelt kérdés
Tudom azt fogjátok mondani h le akarom járatni a Jobbikot. Nem ez a célom, de ez az igazság. Meg mért kell lepontozni a nem jobbikot éltető válaszokat?
2010. febr. 25. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Kelet felé nyitás - később okos dolog lehet, de most még a Nyugat az erősebb ill. fejlettebb. Ugyanúgy lehet később is kelet felé nyitni, amikor már megerősödött.


Viszont a nyugatnak annyival több a tőkéje, hogy labdába sem rúgunk. Ha meg nem megyünk kelet felé is időben, akkor ott is meg leszünk előzve és ott is ez lesz a helyzet.


Szerintem nem kell feladni a nyugatot, de tiszta erőből a keleti hódítás irányába is kell haladni!

2010. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Meg mért kell lepontozni a nem jobbikot éltető válaszokat?


Mert egy Magyarnak illene magyar pártinak lenni.

2010. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A Barrikád hu.számomra nem hiteles fórum.

Itt nem érdemes a Jobbikosokkal vitatkozni,mert egyetlen érvet sem fogadnak el.( Tapasztalatom).Csak ők vannak a "tudás" egyedüli birtokában.Egy-kettő az,aki képes elfogadni más véleményét is.


A barikádot ne keverd a kuruccal, teljesen más.

Persze azt várhatod hogy máshol is megjelenjenek hasonló cikkek, hisz mikor az Eu csatlakozásról írtak az is rózsaszín köd volt, a Lisszaboni szerződéssel meg nem is foglalkoztak.


Ha azt akarod hogy valaki fogadja el az érveid, akkor jó lenne ha lenne is! Nem csak az hogy nem lehet meg nem hiszem!

2010. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

"Miért hápognak a jobbikosok ha valaki nem értenek velük egyet, miközben szétszidják a más párt szimpatizánsait?"



és ez a kérdés?



Miért hápognak a NEM jobbikosok ha valaki nem értenek velük egyet, miközben szétszidják a más párt szimpatizánsait?


ugyanaz megy oda vissza csak valakinek a jobbik a bűnös van akinek más attól függ kivel szimpatizál.

2010. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%

Azért mert általánosítasz kedves barátom.

1.: ez mindegyik pártra és szimpatizánsaira vonatkozik.

2.: én szót tudok érteni mszp-sel, mdf-sel, bármilyen más párt szimpatizánsaival is.

És biztos vagyok benne, hogy nem csak én vagyok így vele.

A jobbikos is eltudja fogadni más véleményét, képzeld!

És ne csak a 10en éves bakancsos, "nagymagyarokat" tekintsd jobbikosoknak. Van több mint fél millió 18 fölötti jobbik szimpatizáns az országban, akikről te beszélsz az csak egy nagyon szűk réteg.

2010. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha Barikád nem, talán ez hiteles forrás a kedves kétkedőknek: [link]


Amúgy a Google a barátotok :)


A kérdésre: az olyan érv nélküli véleményekkel, mint a "Jobbik egy antidemorkatikus,náczi-fasiszta párt" nem lehet mit kezdeni, a nyitottabb, érvelni tudókkal én is szivesen vitázgatok. Érvelni nem tudó szipmtatizánsok mindenütt vannak.

2010. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Én azt tapasztaltam jobbik szimpatizánsként, hogy az én véleményemet mindig lehurrogták. Mindig azt vágják hozzám, hogy elvakult, könnyen befolyásolható vagyok, mert egyetértek a jobbik működésével. De mikor azt kérem például itt, hogy mondjon az illető érveket miért szavaz egy másik pártra, akkor mély csend, és félrebeszélés a válasz. Érdekes, hogy csak a jobbik programját támadja mindenki, de érthető is, hiszen a többi pártnak ilyen tulajdonképpen nincs is. A fidesz is csak a mszp ellenességre támaszkodik, szinte már a csillagos eget is lehazudja az égről, h. ők mit fognak elérni, megcsinálni, miközben sokszor egyértelmű, h. amit terveznek is, az sem megvalósítható, csak egyszerű népámítás. Az elmúlt 8 év nem szólt semmi másról, csak arról, h. bármit, amit az mszp felvetett ötletet, az akár jó volt, akár nem, a fidesz kritizálta. De megvalósítható, összefüggő programot még nem igazán láttam tőlük. Az mszp pedig úgy tesz, mintha az elmúlt 8 évben nem is ők kormányoztak volna, mikor így a választások előtt kampányolnak a "programjukkal". Mi marad még? szdsz, mdf - ezek komolytalan pártok, na és persze lmp (egyébként az lmp-t is bejuttatnám a parlamentbe).

Én azt látom, h. most kb. két eset van. A jobbik szimpatizánsai kampányolnak, a másik pedig, h. őket támadják, az ő terveiket. De a többi oldalról megoldási javaslatot nem kapunk, csak a jobbik kritizálását.

Én egy belátó, észszerű érvekkel meggyőzhető ember vagyok. Szívesen meghallgatom más pártok szimpatizánsainak érveit, ha a mögött tényleg van is vmi. Nem vagyok nagymagyar, nem utálom a cigányokat sem. Meggyőzhető vagyok, de az nem elég, h. pontról pontra átveszi vki, h. miért hülyék a jobbikosok, miért hülyeség a programjuk. Végre érveket szeretnék más pártok szimpatizánsaitól, hogy miért az a párt a jó, vagy miért jobb, és persze a párt programját is. Persze a fidesznek nincs szüksége programra, mert úgyis nyernek, mert elég ember van, aki elvakult módon mszp utálatból rájuk szavaz. Mindenesetre én semmiképpen sem hagynám, h. bármelyik párt (még a jobbik sem) 2/3-os többségbe kerüljön, mert nagyon veszélyesnek tartom. Ez már szinte felérne egy "diktatórikus hatalommal".

2010. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert bizonyos kérdésekben, csak egy válasz a jó. Akik meg jönnek a liberális elgondolásukkal, meg azzal h csak azért támogat ezt vagy azt mert a másik még rosszabb lenne, azoknak vagy fogalmuk nincs mi van az országban, vagy önös érdekből direkt rosszat akarnak.


De mondom, ez a főbb kérdésekre vonatkozik, ami egyértelmű, a többiben vitatkozhatunk.És nem kell a Jobbikot megítélni, pár arrogáns Jobbikos miatt, inkább a rendesebbekkel beszélgessetek.

2010. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!