Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP-t nem veszik komolyan...

Ak0sgfx kérdése:

Az LMP-t nem veszik komolyan az emberek?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom mesélte nekem, hogy az LMP-t senki nem veszi komolyan, mert az LMP-sek nem tudnak normálisan kampányolni és nem tudnak győzni a polgármesteri választásokon. Az LMP-nek nem az elődje és nem az utódja az SZDSZ-nek és az MSZP-nek, csak az LMP-sek máshogy gondolkodnak és máshogy viselkednek mint a többi párt és a politikus.

2015. máj. 25. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Láttam egyszer egy szórólapjukat a nőknek szóló munkahelyteremtésről, férfiként minek szavazzak egy olyan pártra, aki engem nem szólít meg. Amúgy sem szavaznék baloldali pártra.
2015. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én komolyan veszem, és nagyon szeretném, ha már az ország is komolyan venné végre.
2015. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az LMP-t az emberek többsége nem érti meg.
2015. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

A zöld pártoknak egy országban sem egyszerű.


Általában minden országban berögzött kétpártrendszer van, Magyarország sem kivétel ez alól.

2015. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Az egypártrendszer nem ezt jelenti, bármennyire is szerettél volna nagyot mondani.
2015. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem tudja megszólítani az embereket.
2015. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Mit vegyenek rajta komolyan?
2015. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Miért???

Orbán DIKTÁTOR-t mindenki komolyan veszi???

Ő a legtökéletesebb bandavezér???

Olyan tökéletes, hogy megint egy rohadt stadiont építtet a Puskás stadion helyére???

Mi a fenének ennyi stadion???

A Diktátor most erre veri a f4xsz@'t.

2015. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Sokan komolyan veszik, azt van ott a parlamentben. De nem elegen, ezért nem jut előrébb.
2015. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Crisopher ***** válasza:
51%
Próbál szakmai alapon ész érvekkel politizálni. Ez nem veheti fel a versenyt a rezsicsökkentéssel, az orbánozással, a kommunistázással, elmúltnyolcévezéssel, stb.
2015. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!