Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tiszteletbeli...

Mit gondoltok a tiszteletbeli konzul titulussrol?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy lehet erdemes lenne jelentkezni valamelyik orszagnal! Tudom, hogy javadalmazassal nem jar, de azertt csak a diplomacia vilaga.

2015. máj. 26. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy 1 s-sel kell írni.
2015. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
70%
Jelentkezz. Végülis valamin nekik is kell röhögni. :D
2015. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ConnectCare ***** válasza:
100%

Tiszteletbeli konzulnak az adott állam szokott felkérni valakit a helyiek közül, ha komolyabb képviseletet nem akar az adott országban fenntartani. De ehhez általában kell, hogy a tiszteletbeli konzul valahogy kapcsolódjon az adott államhoz. Jó, ha kint élt egy ideig például, beszéli a nyelvet, ismeri a kultúrát stb.. Csak úgy minden kapcsolódás nélkül nem igazán lehetnél tiszteletbeli konzul.


De ha nekiállsz mondjuk Kelet-Timor dolgaiban komolyan elmerülni és pár évet eltöltesz ott valamint kiépítesz ott kapcsolatokat, mondjuk úgy az elkövetkező 10 évben, lehet esélyed! :)

2015. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sok ember tudják hogy létezik ez az ország 2002 óta, mióta Indonézia leszállt róla. Pont mondjuk a volt indonéziai nagykövet lányát ismerem itt londonban! Hátha tud segíteni. Te honnan hallottál timorrol?
2015. máj. 27. 14:41
 5/5 ConnectCare ***** válasza:
100%
Hazudhatnám, hogy milyen hihetetlen művelt vagyok :)...de az az igazság, hogy egyszer a mobilszámlám szerint és máig tisztázatlan módon kezdeményeztem oda egy hívást, sőt 25 másodpercig beszéltem is ott valakivel. Utána már nekem is tetszett, hogy ismerek egy országot, amit senki más.
2015. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!