Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőlködnek a weboldalako...

Miért erőlködnek a weboldalakon a kommunisták, próbálnak téríteni, miért nem költöznek Észak-Koreába vagy alapítanak valami mikroállamot, ahol ellennének békében, s nem foglalkoznának velük, "osztályellenségekkel"?

Figyelt kérdés

Kommunisták alatt a klasszikus marxi-engelsi-lenini kommunistákat értem, akik


- Lenintől kezdve Szamuelyéken és Sztálinon át Kádárig minden kommunista politikust, terroristát meg kétes államalakulatot, mint a Szovjetuniót idolnak tekintenek


- Kádár, netán Rákosi meg Tanácsköztársaság nosztalgiáznak, mert akkor "rendezett élet" meg munkások hatalma (sic) volt


- erőltetik az egyenlősdit, uniformizmust, valami falanszter-szerű rémálmot akarnak, olyan bolondériát is hallottam tőlük, hogy az illető magánvagyona nem lépheti túl a 20 millió forintot, ez a legsötétebb sztálini időket is idézi



Ugyanis mostanában nem csak itt a GYIK-en, hanem más rendes oldalakon is megszaporodtak az ilyesfajta kérdéseknek meg válaszoknak indult vagdalkozások, nosztalgiázások. Miért írják ki külön ezt, miért fárasztják, provokálják a válaszolókat ezekkel az idejétmúlt és emberiség, természetellenes téziseikkel ?


2015. máj. 27. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem unod még? Most kérded meg harmadjára ezt, csak mindig másképp megfogalmazva!
2015. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma is legalább 7-8, klasszikus kommunistás kérdést láttam, az ilyesfajta kérdések meg kinyitják nálam a bicskát. Nem csak engem irritálnak az ilyen agymenések, mások is, pl. Rosszabbik nevű felhasználó is ismétli a "Mi ez a sok kommunistás kérdés" kérdést.
2015. máj. 27. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Prezentálnál egyet-kettőt?
2015. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Te sose fogysz ki a hülyeségekből?

Ér téged 1-2 számodra kellemetlen inger a neten, erre te fogod magad és olyan keményen kezdesz el általánosítani, mint az MSZP, amikor egy nyilaskereszt láttán habzó szájjal üvöltötte, hogy "NÁCI VESZÉÉÉLY". Igen, van kb. 5-6 nyugger, aki rájött hogy kell használni az internetet és itt éli ki a szoci-nosztalgiáját, erre te úgy fogalmazol, mintha ez egy széleskörűen elterjedt dolog lenne. Gratulálok az értelmi színvonaladhoz, kérdésről kérdésre bizonyítod be, hogy mekkora gyopár vagy.


Legközelebb mi lesz? Látsz két macskát egy zsinagóga tetején és kiírsz egy kérdést, hogy "A zsidók már a macskákat is beszervezik a kémhálózatukba, mint beépített ügynököket?"

2015. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem ismételtem, egyszer kérdeztem. Látsz máshol tőlem ilyen kérdést? De látom nem csak nekem tűnt fel.


Kiment a divatból Hitler és a Jobbik? A nemzetieskedés már túl mainstream? Nosza, legyünk komcsik, imádjuk Lenint, mert most az a trendi. Valami ilyesmi játszódhat le a csökött kis agyacskájukban.

2015. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Homeini te vagy annyira bigott és elfogult, hogy e témakör fogalmait meg sem érted. Így aztán a veled való diskurzust nem e helyütt, hanem e célra létrehozott intézményekben kell folytatni.
2015. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

'Te sose fogysz ki a hülyeségekből?

Ér téged 1-2 számodra kellemetlen inger a neten, erre te fogod magad és olyan keményen kezdesz el általánosítani, mint az MSZP, amikor egy nyilaskereszt láttán habzó szájjal üvöltötte, hogy "NÁCI VESZÉÉÉLY". Igen, van kb. 5-6 nyugger, aki rájött hogy kell használni az internetet és itt éli ki a szoci-nosztalgiáját, erre te úgy fogalmazol, mintha ez egy széleskörűen elterjedt dolog lenne. Gratulálok az értelmi színvonaladhoz, kérdésről kérdésre bizonyítod be, hogy mekkora gyopár vagy. '


Kérdező mentségére legyen mondva, még ha csupán 1-2 ingerről lenne szó, megérteném, hogy túlzásokról beszélsz. Viszont én is tapasztalom ezt-na nem óránként, vagy naponta, de legalább hetente-, holott én aztán marhára nem vagyok parás a kommunistáktól. Egyszerűen csak unja ő is, hogy egy bizonyos réteg egy valamikor úgy-ahogy normális weboldalt direkt a provokatív kérdéseivel 'áraszt el', illetve a maguk vélt igazát igyekeznek rátukmálni a másikra. Még egyszer kihangsúlyoznám, nem tartok túlzottan egyikőjüktől sem, mivel a mai világban nekik már nem terem lehetőség. Csupán unom, hogy ideszemetelnek. És most nem a nosztalgiázó nyugdíjasokról van szó, hanem olyanokról, akik újra kommunista uralmat akarnak ide, mintha a jónépnek nem lett volna elég 45 évnyi megszállás.

Na és akkor a wartburg-bolond szerencsétlent nem is hoztam még fel, pedig tud alkotni ő is...

2015. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Köszi robgros, szívemből szóltál. #4-es válaszoló, én sem tartok a kommunistától, tudom hogy soha a büdös életben nem fognak hatalomba kerülni, csak az idegesít, hogy naponta verik a tamtamot a rendszerükről és ostoba téziseikről. Hol a fórumot szemetelik tele baromságaikkal, hol PM-ben zaklatnak. Hiába tiltja le egy felhasználójukat az ember vagy a moderátorok, regisztrálnak egyet újra a webproxy.net-ről és azon folytatják, ahol előzőleg abbamaradt.


Nosztalgiázzanak, de ne úgy, hogy a fórumban táncolnak mások idegein, hanem nyissanak egy blogot és abban rugózzanak a "bezzeg jobb volt a cucilizmusban" nótájukon.

2015. máj. 27. 22:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Észak-Koreának nem sok köze van a kommunizmushoz.

És az, hogy te kiket értesz kommunisták alatt, senkit nem érdekel, mert ahogy látom nem sok közöd van az egészhez.

2015. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!