Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti miből, illetve hogyan...

Ti miből, illetve hogyan tájékozódtok a politikáról?

Figyelt kérdés
És milyen hatásra alakult ki a jelenlegi politikai nézetetek?

2015. máj. 29. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

TV-t nem nézek, az internetes hírportálokat szoktam olvasgatni.

Baloldalinak vallom magam, s ez minden bizonnyal a családi közeg miatt alakult ki bennem, amit a későbbi informálódások, tapasztalatok csak megerősítettek.

20/F

2015. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kuruc, 444, index


"Baloldalinak vallom magam, s ez minden bizonnyal a családi közeg miatt alakult ki bennem, amit a későbbi informálódások, tapasztalatok csak megerősítettek."


dettó

2015. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

index, 444


liberális vagyok

2015. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Több internetes forrásból tájékozódom.

A politikai nézetem a rendelkező álló információk és a józan eszem hatására alakult.

Nincs hatással rám sem a cukikampány, sem a gyűlöletkampány, stb. Azt nézem, hogy egy adott párt programja mennyire igazságos, fenntartható és jogszerű, kivitelezhető, stb. Ha nem megy, akkor bizony kuka, mert hazugságra épül, amiből én nem kérek.


Jobbik kuka

Fidesz kuka

Az is hat rám, a hitelesség megítélésekor, hogy a képviselőik mennyire álszentek, bűnözők, miért lehetnek még mindig a pártban, és indulhatnak, viszont mérlegelek, hogy adott esetben melyik a legkisebb rossz


Én a legjobbnak a PM-et tartom. Utána a többi baloldali pártok, de sorrendet nem mondanék

2015. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!