Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért záratte be a kormány a...

Miért záratte be a kormány a két elektronikus zenei rádiót?

Figyelt kérdés
Roxy és Rise amiről szó van! Minden rádióban "egyen" zene és "egyen" hírek van! Én már csak netről hallgatok szerb, román, szlovák rádiókat. Mindegyik kenterbe veri a magyarokat!

2015. máj. 29. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éve volt hogy a Roxy megszűnt. Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság felfüggesztette az adóssága miatt (összesen 91 millió 114 ezer forint díjtartozást halmozott fel).
2015. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Most komolyan, az "egyenzene" ellen pont az elektronikussal próbálsz érvelni? Ne már...
2015. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A rise fm a napokban szűnt meg.

hogy miért azt nem tudom, nem lehet elérni a rádiót, online.

ha jól tudom a roxy utódja volt, de a sorsára jutott ez is.

2015. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

A diktátor azt akarja, hogy csak az Ő közmédiájukat hallgassa az ország, hogy mindenki átessen egy alapos agymosáson.

Viktor akar a középpontban lenni, és elvárja, hogy mindenki őt éltesse, istenítse, és hallgassa szónoklatát.

A Klub Rádióval már sikerült megtennie, mert ugye baloldali, vagy független rádióról van szó.

Hallgatnunk kell, ahogy a Fidesz pocskondiázza az ellenzéket, hogy ők milyen hibásak, hogy mindent rosszul csináltak az elmútnyócévben, meg hogy a Fidesz, oly sok "jót" tett a magyarokkal, "Magyarország" megvéd minden gonosztól, csökkent a munkanélküliség, milliók maradtak a családoknak, oszt jónapot.

Persze!

Senki nem veszi be ezt a süket, kamu dumát, amit napi szinten nyomnak a fejünkbe.

A Viktátor korlátozza a szabad információ áramlását, korlátozza a szólás és vélemény nyilvánítás szabadságát!!!

Ez az igazság!!!

2015. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően megszűnt a rádiókínálat és ez főleg Bpen szembetűnő.


Van a Class fm és az állami adók valamint a keresztény rádiók.


Imára fel testvéreim! :))))

2015. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedelmi rádiók piaca egyre zsugorodik a technika fejlődésével. Kocsiba épített mp3 lejátszó, iphone, stb. Mindenkinek ott van már a keze ügyében a zenelejátszáshoz szükséges technológia, egyre kevesebben hangolnak egy hullámsávra, hogy 50% zene - 50% reklámot kapjanak.
2015. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

#5/6

Inkább a Keresztény rádiót hallgatnám, mint Orbán Victorescu habzó szájú üvöltözését, és agymosó pofázását.

2015. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Hát úgy tűnik hogy az én imám, hacsak részben is, de meghalgattatnak.


3 évig ment a s**r rise fm a kondiban. Reménykedtem, esedeztem, hogy hallgasson már el végre. És lám, megtörtént!


Persze találtak helyette egy másik s**rt, szóval nem teljes az örömöm.

2015. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!