Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek sem ragad le a nemzeti...

Nektek sem ragad le a nemzeti konzultáció válaszborítékja?

Figyelt kérdés
Cellux-szal kellett leragasztanom a válaszborítékot, mielőtt postára adtam a nemzeti konzultációt.

2015. máj. 30. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyalogatni kellett volna, hozzá kell szoknod, ha ilyen dolgokkal foglalkozol. :D
2015. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 homo ludensz ***** válasza:
Addig álljon kint a kapuban aki küldte míg az enyémmel odaér a postás.
2015. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. A kukában van.
2015. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Direkt úgy csinálták, hogy nyalni kelljen, és tudjanak DNS mintát gyűjteni.
2015. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Kukában a helye!
2015. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, leragad-e, mert nem próbáltam ki. Abszolút feleslegesnek tartom ugyanis a kitöltését és elküldését; különösen azért, mert némelyik kérdést úgy fogalmazták meg, hogy épeszű ember azt a válaszlehetőséget ikszeli, amivel a Fidesz álláspontját "erősíti", így majd elmondhatják, hogy a többség egyetért velük...

Szóval inkább odaadtam (pont ma) egy ellenzéki aktivista ismerősömnek borítékostul, mindenestül, mert az összegyűjtött papírt viszik majd leadni, és a kapott pénz a Gyermekétkeztetési Alapítványnak megy. (Volt már hasonló "akciójuk" régebben, amiről nem tudtam időben, de több százezer forint gyűlt össze.)

2015. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy képzeletbeli minisztérium miniszteri személyi titkárának véleménye a sajtóról.


"A nyalás egyébként alapvetően fontos a sajtóval való kapcsolattartásban." - Bernhard Wooly

2015. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsére ki se jött az a vacak.
2015. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam ilyent, szóval nem tudom.


Miről kérte ki már megint a véleményünket, szeretett kedves és bölcs vezérünk?

2015. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 homo ludensz ***** válasza:

Többek között arról hogy ha van nálatok szabad hely te hány darab menekültet esetleg terroristát(egy kalap alá véve) tudnál befogadni.

A végén összesítik és kapsz 8-10 darabot. Amennyiben 14 éven aluliak a nevedre is veheted.

2015. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!